Skocz do zawartości

DLS vs BRAX vs SINFONI, ktory lepszy do Focal Be no6


cristo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę po koledze to z racji tego ze na ebay'u angielskim te akurat wiszą ale być może mogę się mylić.

Miedzy innymi dla tego.

Obecnie mam DLS-a i chcialem zasiegnac, a wlasciwie potwiedzic moje wlasne opinie co zagra lepiej.

Wlasnie Sinfoni jest moim faworytem.

 

Wisi nawet Focal Dual Monitor, który to, zdaje się, jest przez Focala dedykowany do pędzenia utopiaków

Co do wzmakow Focala to mam dosc mieszane uczucia, a co do genesisa to niestety nie miesci sie chwilowo w moim budzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Sinfoni jest moim faworytem.

 

podłączałeś? słuchałeś?

mi np skrajnie sinfoni nie leżą, mówią że braxy grają "sucho" ale jak podłączyłem sinfoni to poznałem dopiero co to znaczy sucho :)

 

do focali sprawdzał się audison, dałbyś vrx 6 directa i byłoby ok. (do wysterowania procem, skoro piszesz że masz możliwość aktywki)

 

(choc nie wiem czy gra warta świeczki zmieniać z DLSa ultimate)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można zasięgać porady na forum w takiej sprawie... Posłuchaj i sam ocenisz.

Rozumiem, że każdy ma taki sam samochód, w takiej samej konfiguracji i tak samo zrobiony.

Wiem, że nie jest łatwo, ale lepiej byłoby kupić sinfoni, skoro masz już dls'a, to pojeździć trochę czasu z jednym i później drugim, a dopiero wtedy wydać opinię.

Kolega Adamu ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam, odkopuje temat by nie tworzyć podobnego.

Mam możliwość kupienia Sinfoni Amplitude 120.4x

- od zawsze zakochany jestem w ich dźwięku, mam na stanie 50.4x i 90.2x jednak w głowie miesza mi Brax x2400.2 - doczytałem się, że brzmieniowo jest suchszy ale nie mam gdzie osłuchać, pomacać... przewaga Braxa to to ze będzie coś nowego. Nie oczekuje odpowiedzi kup A lub B bo lepsze ale jeśli ktoś miał te sprzęty i może opisać/porównać ich brzmienie to proszę o pomoc.

 

PS. Napędzać będzie chwilowo Focal PS165FX + sub 8” a docelowo (po zmianie auta) woofery z zestawu Focal KRX3 i sub ale jeszcze nie wiem jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...