Skocz do zawartości

Czarne kołpaki, wieś czy nie?


Cobra20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuję waszej opinii. Zbieram na fele OZ adrenalina (trzecie od lewej) Felgi aluminiowe OZ do Seat Ibiza. Alufelgi OZ do Seat Ibiza ale zanim zbiorę cały hajs trochę to potrwa i zastanawiam się nad założeniem czarnych kołpaków na zardzewiałe stalówki, ale... no właśnie czy to już podbija wiochą? Coś takiego bym chciał, czarne kołpaki kołpaki do Seat Seata - Meridian - czarny, 14 cali - Kołpaki samochodowe - Skoda Renault Ford Bmw Opel Toyota Nissan Seat

Proszę o wasze opinie, kolor mojej ibizy to srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypiaskowanie stalówek też wchodzi w grę, jubyV8, jaka jest Twoja opinie co do tych kołpaków, ostra wiocha? Wogóle zdecydowalibyście się na coś takiego. Ja widziałem już parę takich samochodów i od siebie powiem, że nawet to wygląda z daleka a z bliska już tak sobie.

 

mkgustav faktycznie każdy ma inny gust, a o gustach ponoć się nie dyskutuję, mi się podobają te felgi. Zastanawiam się jeszcze nad

OZ superturismo gt black, są ostatnie na stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepszy kołpak niż oglądanie stalówek, tym bardziej zasyfionych. Te kołpaki to tylko tak na chwilę, góra 2 miesiące.

 

jak to tylko na jakis ktotki czas to smialo mozna zainstalowac kolpak , choc ja tez nie uznaje takich dekli i wolalbym stal , ale jak na krotki czas to czmu by nie , zawsze bedzie lepiej wygladac niz obskurne stalowki (bez obrazy ale nie wiem jakie masz :wink: )

 

OZ MICHELANGELO 10 juz bym wolal tak na marginesie lub F'ki oz'eta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to tylko na jakis ktotki czas to smialo mozna zainstalowac kolpak , choc ja tez nie uznaje takich dekli i wolalbym stal , ale jak na krotki czas to czmu by nie , zawsze bedzie lepiej wygladac niz obskurne stalowki (bez obrazy ale nie wiem jakie masz :wink: )

 

OZ MICHELANGELO 10 juz bym wolal tak na marginesie lub F'ki oz'eta :wink:

 

Fajne te felgi OZ MICHELANGELO OZ MICHELANGELO 10. Felgi OZ. Felgi.pl ale tylko czarne, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale wzięło mnie na czarne, tak jak czasem się ma ochotę na murzynki tak ja mam ochotę na tylko i wyłącznie czarne felgi... Wogóle jak wam się widzą czarne felgi do srebrnego samochodu?

 

pologreen, uwierz mi nie chciałbyś zobaczyć tych stalówek, coś okropnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He powiedzmy uwierze ci na slowo :wink:

 

Wiem o co kaman tez mnie kiedys wzielo na czarne fele , i takowe mialem (I tu tez OZ'eta) . U mnie co prawda byly w macie i buda ciemna zielen ale moge powiedziec szczerze ze czarne robia robote ogromna , przynajmiej jak dla mnie . Na srebrnych autach tez widzialem i tez robia robote :ok:

 

a tu maly poglad jak to na aucie sie prezentuje :hyhy:

post-5832-0-82438200-1333048310_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, myślę o 15'' ibiza to stosunkowo mały samochód do tego dałbym opony 195/50/15 ewentualnie 195/55/15 ale musiałbym przymierzyć opony bo mogłaby obcierać, no i ciut obniżone zawieszenie podstawa.

mastah22 mi osobiście podoba się fakt, że czarne fele nie rzucają się w oczy przy pierwszym looku.

Odmieniły mi się całkiem upodobania i teraz nie lubię srebrnych chromowanych co święcą się jak psu wiadomo co..

Srebrnych miałem 2 komplety, grafitowe też, teraz pora coś sobie odmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 i gleba to max co moze z tego byc moim zdaniem , ibiza jak kolega wspomnial nie jest duzym autem wiec i duza fela nie pasuje wiem z wlasnego doswiadczenia jak jezdzilem na 17

 

Popieram, ale i tak pokuszę się o przymiarkę 16'. Nie ukrywam nie chciałbym schodzić poniżej profilu 50. Ja wiem że komfortu i tak prawie nie będzie ale to jednak troszkę inna jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne jest podawanie i porównywanie samego profilu opony 40 czy 50 bez wiedzy na temat szerokości, jak wiemy profil opony to stosunek wysokości do szerokości opony. Przykład na oponach 175/50, a 205/50 to aż 15mm różnicy w wysokości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne jest podawanie i porównywanie samego profilu opony 40 czy 50 bez wiedzy na temat szerokości, jak wiemy profil opony to stosunek wysokości do szerokości opony. Przykład na oponach 175/50, a 205/50 to aż 15mm różnicy w wysokości.

dokladnie, dla porownania: ja z tylu mam 195/45 r15 a z przodu 175/50 r15 i profil jest tej samej wysokosci. oponki ponaciagane na 7.5" felgi, ktore pomalowane mam w czarną perłę z palety mitsu. i tez mam fest glebe. moje zdanie jest takie, ze jak kolpaxy to tylko ori [danej marki auta]. jezeli ,masz takie baloniaste opony to przy czarnym kolpaku bedziesz musial oponki poczerniać zeby to jakos wygladało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale jak nie chcesz zejść z profilu poniżej 50 to kupa będzie, szkoda hajsu na taki mod. O ile 15 np przy 195/50 przy 7-7,5 calach jeszcze wygląda, tak 16 już będzie nie bardzo. No ale zależy jaką wrzucisz szerokość opony, choć jak kolega wyżej ma 175/50 jak będziesz miał bez gleby to będzie kiepsko. Co do kołpaków to mi tam się podobają, za to te felgi adrenalina nie bardzo ;).

Fajny myk jest z opcją założenia na koło 15 cali kołpaków 16 , dopiero to wygląda fajnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny myk jest z opcją założenia na koło 15 cali kołpaków 16 , dopiero to wygląda fajnie ;).

albo i jeszcze wieksze dekle:D

a co do dawania niskiego profilu to bez bleby bedzie strasznie wielka szpara miedzy kolem a blotnikiem.... z 16" jest troche problem z dobraniem odpowiedniej opnki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...