Skocz do zawartości

Amatorska instalacja w VW Passat 2.0E


italiano1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy budza sie ze snu zimowego..Nawet Wasylwek wzial sie do roboty  :wink:  Ja rowniez nie proznuje i lekko odswierze temat.Dzieki Raadkowi Mastery siedza juz w slupkac..Odwalil kawal dobrej roboty post-4055-0-59013100-1362180405_thumb.jpg

post-4055-0-35794400-1362180331_thumb.jpg post-4055-0-34565600-1362180597_thumb.jpg

Ale najwieksza robote mysle ze robia woofery.Naprawde bardzo fajnie grajace przetworniki z duzym wykopem ale juz mniejszym zejsciem post-4055-0-57362900-1362181070_thumb.jpg

 

Calosc juz sobie pogrywa.Woofery bardzo fajnie zgraly sie z Masterami i wielkiego problemu ze strojeniem raczej nie bylo.. Chociaz caly czas sobie jeszcze krece galeczka   :cwaniak: Do tego wszystiego wrzucilem wyswietlacz Braxa ktory umiescilem w miejscu ori popielniczki,  ktorej i tak nie uzywam..

 

 

 

post-4055-0-85610800-1362180464_thumb.jpg

post-4055-0-05762400-1362180730_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 7 miesięcy temu...

Mamy zajawke na XES Soniawkę :wink: .

italiano przyjedź kiedys na piknik do PL tym swoim szmelcwagenem :wink2: .

 

Dobrze sobie masz, ja mam kupę klamotów ale w paczkach bo poprzychodziły jak mnie wysiudali do Szwecji. Ale żona stwierdziła, że Naka i Zapco "nieźle" gra.

A teraz w całej swej rozpaczy idę odwalić parę wypasionych "telemarków". :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wrazenia juz nie takie pierwsze  :wink:  Wzmak jezdzi juz ok tygodnia ze mna i sie wygrzewa , bo to nowka sztuka w kartonie byla :rotfl: ...Balem sie troche jak napisales ze M3 gra strasznie tlusto ale po paru godzinach stwierdzilem ze jednak to bylo tylko twoje spostrzezenie i muzykalnosci mu nie brakuje .Jedynie co odrazu mozna zauwazyc to ,  ze ten wzmak ma moc i chyba zadne woofery mu nie straszne...Napewo granie zyskalo na spojnosci o co tak naprawde mi chodzilo...Napisze tylko ze moim zdaniem w 70% roboty robi dobry przetwornik a wzmak w moim przypadku to tylko 30% ...Nie slysze  wielkiej roznicy pomiedzy M3 i DM oprocz wiekszej ilosci dolu , ktory stal sie taki bardziej dosadny...

 

Mamy zajawke na XES Soniawkę :wink: .

italiano przyjedź kiedys na piknik do PL tym swoim szmelcwagenem :wink2: .

 

Moze nie bede skromny ale po tym co slyszalem na ostanim pikniku ten szmelcwagen moglby tam troche namieszac na podium ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej dosadny na dole... Tłusty. Jak zwał tak zwał. :-)

Ale spytałem bo miałem przecież w zeszłym roku DMXa wiec ciekawiły mnie Twoje wrażenia. Moim zdaniem Gienek bardziej zwarty, punktualny zaś M3 takie hmm... Czarne "hip hopowe" :D Ale prądu to mu nie brak konia uciągnie i wóz na plecach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe nie ale specyficzne warto je odsłuchać we własnym aucie a nie u kogoś przed zakupem. Jeden się zakocha, drugi znienawidzi... Jak zawsze. ;-) Na mnie największe wrażenie zrobiła wlasnie ilość prądu z M3 a nie brzmienie, samo w sobie,mało mi Wf z drzwi nie wyskoczyły. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracku chcialbym zebys posluchal paska , bo wydaje mi sie ze lubimy podobne granie ,precyzyjnie na gorze z dobrym pierdol.....iem na dole.Tak mialo zagrac i wydaje mi sie ze zagralo.Radek ,  co do tego skladu to wooferow  RS Audio jeszcze Ci brakuje   :rotfl:  Naprawde  warte sa przynajmniej posluchania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że M3 jst bardzo dobra dla wooerów które nie mają najniszego zejscia.

U mnie po podłaczeniu M3 pod 18 grające pełnym pasmem od dołu było tyle miesa że wręcz nie dało sie tego słuchać

Moc potworna ale dla mnie za dużo basu...

Może jak uda mi sie przyciąc woofer to bedzei lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Cięcie u mnie Paweł nie wiele zmienialo z wooferow, które zdecydowanie grają kickiem i to lubią Mka wykrzesała sam nie wiem jak masę basu, średnica poleciała na pysk i dlatego mając 2 drogi zrezygnowałem. W 3way może się podobać. Każdy musi sam posłuchać. Dla mnie było za tłusto kosztem średnicy. Ale jakieś dychawiczne woofery zmusi do zagrania basem. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...