Skocz do zawartości

Clio 2 by nero :)


nero_partner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja nadal walczę z drzwiami, zrobiłem wklęśnięcie z maty i jak założę boczek to nie dochodzi dobrze dokręcam go jakoś ale jest frajersko spasowany. Poluźniłem trochę matę w tej wnęce boczek dochodzi lepiej ale znowu jak opuszczę szybę to się przykleja od środka do maty. Z blachą walczyć raczej nie mam zamiaru :kwasny:

http://imageshack.us/photo/my-images/96/img0786xk.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zapodam ci foty jak to wygląda u mnie, a roboty z samą blacha maiłem max godzine na jedna stronę, wiem ze boczek może mieć problem z podejściem ale to już będę z boczkiem kombinował zeby go dopasować od środka.

Tak jak poprzednicy napisali mata "wisząca/naciągnięta" na takiej powierzchni (mówimy tu o dole drzwi) choćby była nawet z dynamatu niespełni swojej funkcji, ale rób po swojemu to przecież Twoja sprawa :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dziś mialem okazje aby Nero "pomasował mi plecy" :D w clio, no i powiem jedno... urywa głowe! Troszki podkrecił Vol na radiu i wokoło było z 50 osób, oczywiście co chwile uciszano nas bo jeszcze coś tam pod namiotem sie działo, ale szok co to robi! Mówił że dziś biegało to na 2ohm ciekawe co to robi na 0,5 :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mialem okazje aby Nero "pomasował mi plecy" w clio, no i powiem jedno... urywa głowe! Troszki podkrecił Vol na radiu i wokoło było z 50 osób, oczywiście co chwile uciszano nas bo jeszcze coś tam pod namiotem sie działo, ale szok co to robi! Mówił że dziś biegało to na 2ohm ciekawe co to robi na 0,5 :O

Ciesze sie ze sie podoba :)

 

hehehe pytanie czy zejdzie na 0.5 no i przydaloby sie kilka fotek i jakis filmik z finalnym zakonczeniem instalki no chyba ze caly czas w budowie

Problemem na dzień dzisiejszy nie jest brak magiczych A i V, ale to czy piecyki wytrzymią w 0,5...

ale po tym co widze (a raczej słysze)to dochodze do wniosku nie ma większego sensu pakowania sie w "daily" na 0,5 bo na 2 ohma i tak robi duść solidną rozpierduche - na rozkręconym na pół mocy sprzęcie, a i z prądem nie jest tak żle po ok 10 minutach grania na zegarze widnieje min 12,9v (oczywiście przy solidnym zejsciu), po czym wraca do ok 13,5v

 

0,5 bedzie docelowo łączone tylko na pomiary, stąd w skrzynce była tylko dziura a nie port - bo jak wiadomo samo łączenie w 0,5 potrafi zmienić pare parametrów co może wiązać się ze zmiana portu - dlatego tez go nie robiłem - a wynik 151,9 w 2 ohm, jak narazie jest dla mnie zadowalający.

jedna fotka zawodów (sorry ale kilka osób zasłoniło mi auto :P )

post-514-0-85889000-1337007991_thumb.jpg

post-514-0-29277400-1337008053_thumb.jpg

post-514-0-65695400-1337008119_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem temat, ale chyba mi umknęła informacja o tym jakie są tam głośniki?

2 x AQ HDC4 18"

 

Stochus chodzi Ci o polerke?

W tym sezonie raczej nie ma opcji jest tylko poskręcana i uszczelniona kitem, teraz tylko port w miare dobry zrobic

na next sezon bedzie i żywica i lakier i powieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...