Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobra pan Kuba jak widać ma dar :D

 

Ja na inny temat pilna sprawa!

Pytam i jakoś odp nie uzyskałem, szukam dobrej jakości koca do oklejenia zabudowy, kolor czarny więc z doborem nie ma problemu , chodzi tylko aby był dobrej jakości bo w aucie wożę sporo gruzu typu narzędzia itp, więc dobrze aby się szybko nie mechacił , będę wdzięczny za jakieś typy gdzie uderzyć. Chodzi mi o opinie osób , które już trochę pojeżdziły z takim obiciem , bo koc nowy, jak to koc nic nie mówi jak potem z nim w użytkowaniu (intensywnym :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mastek, wspominałem Ci ,że patrzyłem u Bassera, mi jedynie chodzi aby ktoś się odezwał co używał np tego koca nie tylko do suba, a bardziej w bagażniku, gdzie coś się przesuwa itd, o subie ciężko powiedzieć by był "używany" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty masz nim także wyłożoną podłogę bagażnika czy tylko zabudowę wykończoną? Bo wiesz u Ciebie jakieś papierki reklamowe jeżdzą a u mnie a to ropka się wyleje, a to lewarek 15 kg pofrunie itd :D Jednym słowem hardcore, dlatego szukam już nie pod kątem taniej drożej a raczej raz przykleić i zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pięknie bedzie jak sie ten lewarek 15 kilo w któregoś braxa wbije :)

 

Spoko, coś tam wymyślę jeszcze na dniach odnośnie tej kwestii, bo co prawda Vega jakoś przeżyła przez 3 latka, ale ona to gniotsia nie łamiotsja made in america, a Brax to delikatny "hajendowy" papierowy pizdrygałek :D




Całość jest wyklejona , jedna paczuszka moja waży ze 30 kg :D

 

A jakie koszta? Bo u Olejarzy strona nie pracuje :D

Basser wychodzi 24 zł za mb 1x1,5 czyli 16 zika za m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś orientuje się czy idzie dokupić same przyciski do panelu Alpine? Jak wiadomo to ich "choroba" , że ta farba z przycisków się wyciera w oczach, panel jest dobry i w pełni sprawny tylko te przyciski już mało czytelne. A może ktoś jakoś inaczej to rozwiązał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucku a do czego potrzebujesz ?

Bo mozna napisac do faceta od którego brałem 7998r, wiem ze takim czymś sie zajmuje

Jak brałem 7998r to dostałem cały nowy front do niego

 

Albo tu napisz

http://www.riedservice.de/cms/t6.ersatzteile_ersatzteilversand.htm

Brałem u nich tył do ruxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DVA-9861Ri.

Radyjko w pełni sprawne, panel także, tylko te przyciski... Wymieniłbym przed oddaniem go komuś w nowe ręce.

Jeden powie, że bez sensu wydać kasę skoro i tak idzie na sprzedaż, ale jeśli to jakiś nie duży koszt( może same przyciski są?? ) to bym zmienił.

Pilota nie używałem bo z racji ,że sam kieruję wygodniej mi i bezpieczniej było operować na pamięć na przyciskach a nie gmerać w pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...