Skocz do zawartości

Zaślepka na radio ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie. Są takie zaślepki na radio żeby nie wyciągać panela za każdym razem tylko założyc zaślapke na panel? posiadam radio pioneer deh-p6000ub. Jesli jest takie cos gdzieś dostępne to piszcie. Pozdro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Tobie o taka przykrywkę która wygląda jak fabryczna zaślepka? Że niby radia nie ma w samochodzie xD ? Na allegro na pewno coś takiego jest i raczej nie jest to dedykowana rzecz a uniwersalna. Mój staruszek ma taki wynalazek ale po 3 tygodniach znudziło mu się zakładanie tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wprowadziłem Cię trochę w błąd bo może taka zaślepka nie jest dedykowana pod radio ale pod model samochodu już raczej tak. A nie powiem Ci skąd on to ma chodź bardzo możliwe że wymajstrował sobie to sam z czegoś co mu było nie potrzebne. Btw. wygląda ona jak fabryczna więc może w Łoplach można było coś takiego kupić w salonie.

Na to pytanie nie jestem Ci już wstanie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jakiegos starego kaseciaka za 1zł + przesyłka i są sobie zrób zaślepkę :D Kolega tak miał i z za szyby nie było poznać że cos innego pod nim siedzi.

Tyle że to było w audi 80 z 85r i widok kaseciaka z pokrętłem do szukania fal nie podpadał :D W nowym aucie, takie myk może tylko zachęcić do sprawdzenia czy to czasem nie Fake skrywjącego coś wartościowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z tego co pamiętam to PHII RN 1.4 Energy :) Tu była elegancka zaślepka, że nic absolutnie nie było widać. Fajną zaślepkę (z tym, że nie zdejmowaną) można spotkać w Safrane. Co do zaślepki do nowszego auta, to weź jakiś byle jaki (najlepiej podniszczony) panel od radia CD i zaślep nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Peugeot (czytaj Bełgot) też takie zaślepki są, nie wiem czy we wszystkich modelach ale w co po niektórych.

Znajomy ma Clariona HX-D2 i ma właśnie taką maskownicę oryginalną.

Działa to podobnie, jak drzwi garażowe podnoszone do góry, chowają się po dachem garażu. Tu jest podobnie rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Peugeot (czytaj Bełgot) też takie zaślepki są, nie wiem czy we wszystkich modelach ale w co po niektórych.

Znajomy ma Clariona HX-D2 i ma właśnie taką maskownicę oryginalną.

Działa to podobnie, jak drzwi garażowe podnoszone do góry, chowają się po dachem garażu. Tu jest podobnie rozwiązane.

 

W audi A6 C5 w niektórych wersjach też tak było, ja tak właśnie mam, poza tym w Reno Lagunie I generacji też seryjnie była taka "brama" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z tego co pamiętam to PHII RN 1.4 Energy :)

 

Czyli dokładnie to samo co ja - silnik E6J gaźnik. Szukam na necie często akcesoriów, ale jakoś na zaślepkę nie natrafiłem. Ale fakt - jest możliwość zamontowania takiego czegoś patrząc na ramkę wokół radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...