Skocz do zawartości

Konkurs z Kruger & Matz


deejeys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już pisałem w innym temacie, że to piździng pod inną marką - co nie zmienia faktu, że to co podałeś jest warte uwagi, patrząc na cenę i że jest nowe. Jak ktoś szuka mocy to te wzmaki w klasie D nie są złe, mocy na pewno mają tyle ile producent podaje, ale jest to klasa D i kurde trzeba się przyzwyczaić do brzmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już pisałem w innym temacie, że to piździng pod inną marką - co nie zmienia faktu, że to co podałeś jest warte uwagi, patrząc na cenę i że jest nowe. Jak ktoś szuka mocy to te wzmaki w klasie D nie są złe, mocy na pewno mają tyle ile producent podaje, ale jest to klasa D i kurde trzeba się przyzwyczaić do brzmienia.

 

 

Moge podac linki do wersji 4 kanalowych ;) Pizdzinga znam moc jest i ok jedyny ich wzmak jaki sluchalem i gdyby prezentowaly wszystkie taka relacje cena/moc to do robienia sobie bolu glowy w sam raz o brzmieniu sie nie wypowiem bo sub to byl tluczek.

 

Tak czy inaczej wyglada na lekko zmienionego pizdzinga , tez wysle swoja prace na temat kilku wzmakow bo chcetnie poslucham chinczyka za friko ( jak sie uda ) .

 

p.s Ciekawe co by zrobili gdyby uczestnik rundy finalowej obsmarowal gdzie tylko idzie tego wzmaka - opublikowali by opinie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 W konkursie mogą brać udział pełnoletnie jak i niepełnoletnie. W przypadku udziału osoby niepełnoletniej, wymagane jest przesłanie organizatorowi pisemnej zgody rodzica lub opiekuna, na udział w konkursie podopiecznego.

 

Poległem :D

Od razu ceny produktów zdrożały od 20-60 zł, w końcu trzeba nową markę wypromować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge podac linki do wersji 4 kanalowych ;) Pizdzinga znam moc jest i ok jedyny ich wzmak jaki sluchalem i gdyby prezentowaly wszystkie taka relacje cena/moc to do robienia sobie bolu glowy w sam raz o brzmieniu sie nie wypowiem bo sub to byl tluczek.

 

Noi dlatego piszę, że trzeba się przyzwyczaić. Po przesiadce z mięsistego wzmacniacza, na taki szybki w klasie D, byłem zaskoczony szybkoscią i kontrolą głośnika, ale jednak brakowało tego mięsa i całość grała tak, że nie byłem przyzwyczajony do tego. Dopiero jak dłużej pojeździłem z Sierrą T1000.1D to się przyzwyczaiłem i potem ciężko było mi się odsiąść do klasy AB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2121787.html

 

Chociaż tak jak powęszyłem trochę bardziej - to co do wzmacniaczy, fakt faktem wyglądają podobnie, ale w środku:

 

Peiying 1K76D:

http://obrazki.elektroda.net/67_1281012616.jpg

 

Kruger&Matz KM1001

 

 

http://www.krugermatz.pl/photos/42568_28dea848.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...