Skocz do zawartości

Jakie radio 2din do passata b6


arturbp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Poszukuje radia 2 din najlepiej jak by miało DVD nawigacje bluetootha możne jakieś wejście USB.

Co polecacie w tym segmencie możne ktoś miał do czynienia z jakimś.

Ma to grac w passacie b6 i tu moje drugie pytanie czy nie bede miał jakisch wiekszych problemów z jego podłaczeniem najlepiej jak by dało sie nim sterowac z kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

nie wiem jak w nowszych modelach ale w f900bt jakość i możliwość ustawień muzyki strasznie słaba

 

Szału w f900bt nie ma, wiem bo miałem, ale ArturBp nic o super jakości dźwięku nic nie wspominał, za to chciał żeby w nim było wszystko co multimedialne. Jak wygląda dźwięk w 930`ce to nie wiem, natomiast filtry są EQ jest sterowanie subem z odróceniem fazy jest. Podałem link do nowszego modelu, bo po co zajmować się starszym jak wiadomo jaki jest budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma czego porównywać do 910 Alpine, a o niej mowa.

 

umiesz czytać ze zrozumieniem??? 910 kosztuje 5 koła!!!! a klient jak BYK napisał że preferuje używkę i chce się w 2 kołach zmieścić!!! a z używką 910 będzie na tą chwilę ciężko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu był post łamiący regulamin !!!

 

 

 

Ale w Alpine INE-S-900 nie działa automapa , a koszt aktualizacji to nawet 700zł !!! Do kiedy jest ważna mapa ??, Mapy w fabryczne Alpine to koszmar , nie są dokłade i nie są tak szybko aktualizowane jak Automapa , znam miejsca gdzie od roku niema zmian

 

 

 

 

Natomiast

PIONEER AVH-P4200DVD baardzo szumi :) i jest wolny do tego niska rozdzielczość matrycy .. dla osoby ceniącej jakość dźwięku 5dB szumu przy niskiej głośności to potężny problem ..

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...