Skocz do zawartości

SONY CDX-M8800 radio warte uwagi ? czy kiepski produkt sony


tomson33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich , mam do kupienia za nie wielką kasę SONY CDX-M8800 , tylko nie bardzo jestem pewien czego spodziewać się po tym radiu , praktycznie tylko jego wygląd mnie zafascynował , a co do reszty to nie bardzo wiem jak to gra , wiec jeśli jest ktoś kto może mi trochę opowiedzieć o tym radiu to będę wdzięczny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie słuchałeś nigdy sonówek z nowszych serii, to nie prowokuj. W porównaniu do JVC soniak wypada słabo, szczególnie w zakresie niskich tonów, które są zbyt podbijane, nienaturalne.

Za cieńki w uszach jesteś żeby ze mną dyskutować. A swoją jedną rękę użyj do innych celów, trochę się wyluzujesz i mamie pościeli nie pobrudzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal mnie ściska jak czytam Twojego posta, są tu ludzie którym do pięt niedorastasz jeśli chodzi o wiedze na temat car audio

 

a wracając do tematu to radia sony grają bardzo nienaturalnie. JVC mimo że leciwy to gra o wiele czyściej, dźwięk jest bardziej naturalny

 

pozdro i bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa z kimś takim to jak klaskanie jedną dłonią

 

Ja umiem klaskać jedną dłonią :)

 

Bez OT, Sony jak wyżej koledzy wspomniali bardzo lubi zniekształcać dźwięk i więcej słuchać w nim pseudo systemów ulepszających dźwięk niż czystości sygnału. JVC to naprawdę dobra półka i uważam, że zmiana Twojego 821 na tego Soniaka nie ma sensu, ale zrobisz jak uważasz. Wg. mnie JVC wiele oferuje, zarówno jeśli chodzi o kontrolę jak i klarowność dźwięku :) Jak naprawdę musisz zmienić to popatrz na oferty Clarionów, albo wyższych Kenwoodów, być może z procesorami dźwięku.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...