Skocz do zawartości

muzyka do auta w dobrej jakości


audiavant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam kilka zaproszeń na prywatne trackery, ale musiałbym zerknąć po pracy. Na dwóch są flaki na pewno (nawet emajl się dziwił ostatnio skąd mam tyle flaków)...

 

Co do samej jakości flaczków - wszystko zależy od ripowania :)

 

Dobry flak jest bardzo blisko płyty CD, problemem może być (jak w moim przypadku Ai-Net) dostarczenie go do odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zlym miejscu sie skupiles - chodzilo mi o to ze niektore plyty sa tak kiepsko zrealizowane ze nie ma znaczenia czy slucha sie na CD czy mp3

 

 

Swieta racja.. Mam 3 oryginaly Kanyego Westa.. Wszystkie tragiczne :/

 

Audiavant:

 

mp3skull.com :wink: Tu idzie cos wybrac, ale tak jak piszecie czasem nawet 320kb to szajs przeokrutny :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta racja.. Mam 3 oryginaly Kanyego Westa.. Wszystkie tragiczne

znajomy przyszedl z problemem z naglosnieniem... okazalo sie ze swiezo kupiona plyta (polski hip-hop) zostala wytloczona z przesterem!

nawet na YT mozna bylo znalezc te same utowory wlasnie z przesterem lub normalnie nagrane

 

tak wiec nawet "oryginalna plyta" nie zawsze gwarantuje dobra jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku HH raczej na tą jakość nie stawiają.

 

a to już zależy od producenta/wytwórni :) Są płyty dobrze zrealizowane i gorzej, osobiście nie przypisywałbym tego do gatunku, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę polską :)

 

okazalo sie ze swiezo kupiona plyta (polski hip-hop) zostala wytloczona z przesterem!

 

 

jaka konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slucham muzyki a nie tego czegos :/

 

to w takim razie szkoda sensu na "dyskusję"... nie wiem jaką znasz definicję muzyki, ale wedle wszelkich istniejących na świecie, rap/hip-hop jest gatunkiem muzycznym. Ignoranctwo zawsze w modzie jak widzę...

 

p.s: warto byłoby wiedzieć o czym się pisze, skoro już się pisze :wink: Wrzucanie do jednego worka całego gatunku przemilczę, bo się obraźliwe słowa na usta cisną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaką znasz definicję muzyki, ale wedle wszelkich istniejących na świecie, rap/hip-hop jest gatunkiem muzycznym. Ignoranctwo zawsze w modzie jak widzę...

uwierz mi - to co mi przyniosl to nie byla muzyka

 

jak tak bardzo chcesz to moge sie dowiedziec co to bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne kto siedzi za sterami jaki realizator. W przypadku HH raczej na tą jakość nie stawiają.

 

a to już zależy od producenta/wytwórni :) Są płyty dobrze zrealizowane i gorzej, osobiście nie przypisywałbym tego do gatunku, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę polską :)

 

x2 :D

 

jaka konkretnie?

 

x2 :D

 

jak tak bardzo chcesz to moge sie dowiedziec co to bylo

 

Ja chce! :D

 

Mam ori Fu - N.O.C.C.. Calkiem dobrze zrobiona plytka mimio, ze bodajze z 2000 roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łona Webber - Cztery i Pół (2011)

 

To jest dobrze nagrana płyta... Nawet w tych mizernych 320kb/s mp3 się dobrze słucha, ale warto kupić oryginał.

 

Z tego co tam ostatnio słuchałem to i Zeus ma dosyć dobrze zrealizowane płyty, ale są płyty hh z takim masteringiem, że głowa boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...