Skocz do zawartości

clarion cz 200 problem ze sterowaniem subem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jak w temacie jak to zrobić żeby dało się sterować subwoferem, wzmak to magnat edition four, Na radiu jest kabel pojedyńczy i jest na nim napisane SWC, jest to chyba te sterowanie subem , chinche mam podłączone do tylnych wyjść na radiu i nie wiem jak to zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o ściszanie i podgłaszanie , w radiu jest pojedyńczy chinch i na nim jest napisane SWC (wydawało mi sie ze to subwofer control)

 

toć poziom głośności reguluje się w jednocześnie dla wszystkich głośników, zmniejsz ustawienia na wzmaku to i sub zacznie inaczej grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

nie może być pojedynczy :) ale SWC z podwójnym chinchem to do tego, aby podłączyć wzmacniacz i wtedy masz kontrolę z radia...

 

toć poziom głośności reguluje się w jednocześnie dla wszystkich głośników, zmniejsz ustawienia na wzmaku to i sub zacznie inaczej grać

nie prawda :) mając wyjscie sub mozesz ściszyć lub podgłośnić suba bez zwiększania glośności reszty głośników... nie wciskaj kitu ludziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie może być pojedynczy :) ale SWC z podwójnym chinchem to do tego, aby podłączyć wzmacniacz i wtedy masz kontrolę z radia...

 

nie prawda :) mając wyjscie sub mozesz ściszyć lub podgłośnić suba bez zwiększania glośności reszty głośników... nie wciskaj kitu ludziom

 

owszem masz rację, ale jestem przekonany, że koledze chodzi o kontrolę wykonywaną w sposób ciągły i bezpośredni "gałką"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

No o tym mówię... sam często ściszam sub-a gałką w radiu...

A na zakończenie tylko dodam, że radio z tego tematu nie ma wyjscia na sub, tylko 4xrca (czyli bez bezpośredniej kontroli subem)

Tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o tym mówię... sam często ściszam sub-a gałką w radiu...

A na zakończenie tylko dodam, że radio z tego tematu nie ma wyjscia na sub, tylko 4xrca (czyli bez bezpośredniej kontroli subem)

Tyle w temacie :)

 

ale w opcjach jest subwofer volume i gałką można ściszyć i podgłośnić ale sub nie reaguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kontrola subwoofera realizowana jest z innej pary złącza, np tył, a podpięty masz pod przód

napewno pod tył podpiełem, zastanawia mnie ten 1 chinch z napisem SWC po co on tam?

czytam ipinie o radiu i ludzie piszą że ma sterowanie subwoferem napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To swc to kabelek do sterowania z kierownicy , a suba musisz podpiąć do czarnych RCA i w system setup wybrać suba ...Jesu czy nikt już nie czyta manuali , a tylko od razu wali temat na forum? ! Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To swc to kabelek do sterowania z kierownicy , a suba musisz podpiąć do czarnych RCA i w system setup wybrać suba ...Jesu czy nikt już nie czyta manuali , a tylko od razu wali temat na forum? !

instrukcji chyba już nie mam bo radio już 2 lata jeżdzi a dopiero teraz suba zakupiłem,na radiu są 4 rca 2 przód i dwa tył i do jakich mam to w końcu podpiąć wytłumacz mi proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...