Skocz do zawartości

Eton na tle konkurencii


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zbieram szukam opini o zestawach 2 way niemieckiej firmy Eton , dorownuja jakims zestawom dostepnym w tym przedziale cenowym czy moze sa lepsze bardziej kulturalne , wyczytalem ze piece maja na wysokim poziomie i ze sa godne polecenia , no a jak jest z glosnikami , dzielac to na czesci pierwsze to jak tam z tw a jak z woferem , sluchaliscie czy testowaliscie czy tez moze mieliscie cos z tym doczynienia przykladowo z seria GMBH RSE lub Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pare lat temu slyszalem serie bodajze discovery w krakowskiej klinice dzwieku (jak jeszcze istniala) w ich firmowej astrze

Byl to zestaw 2 way za jakies 3500 zl ,gralo to z jednostka nakamichi i wzmakami genesis

Do dnia dzisiejszego nic lepszego nie slyszalem w podobnych pieniadzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw 2 way za jakies 3500 zl ,gralo to z jednostka nakamichi i wzmakami genesis

Do dnia dzisiejszego nic lepszego nie slyszalem w podobnych pieniadzach

 

W tych pieniadzach ?? Przeciez to jedne z najdrozszych klockow na rynku..

 

nie wiedzialem ze eton robi CA

 

Bywaja nawet czasem na Allegro..

 

Ja tez Etonow nie slyszalem, znam tylko z zagranicznych stron/for i sa tam raczej same pochlebne opinie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie troche ale widze temat sie rozwinal :) widze ze na kozysc tych komponentow . Dzis troche pogrzebalem w sieci dowiadujac sie kilku istotnych rzeczy na temat Eton'ow , glownie to opinie pozytywnie wystawiane przez uzytkownikow tak jak pisal Ache , co prawda nie bylo to konkretnie sprecyzowane na poszczegolne modele z poszczegolnych polek cenowych ale jesli chodzi o brzmienie to sa muzykalne kulturalne i detalicznie grajace jesli chodzi o tw , co do kika to bardziej zblizone specifika brzmienia do systemow domowych , na all sa dostepne w przredziale cenowym do 1kl zl , takze polka nizsza do tej co podawaliscie to i pewnie brzmieniowo zanizony profil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastukaj do Marti'ego z music caru (jest na forum), on w lupo dłuższą chwilę ćwiczył woofery z zestawu bodajże pro 160 (lecz z tym mogę się mylić). Jak dla mnie jeden z lepszych kicków jakie dane mi było słyszeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Na niemieckich forach czytałem ostatnio o etonach POW172. Dosc dobrze oceniany jest tam ten zestaw. Ponoc daje rade pod radiem i slabymi wzmacniaczami ze wzgledu na impedencje 3ohm. Pozatym ponoc ladnie kopia... nawet test znalazlem http://www.hifi-music.de/shop/Eton-POW-172-Compression
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem woofery poprzedniej rewizji, a mianowicie Pro170, wyglądały niemal identycznie. W moim odczuciu bardzo rozsądne głośniki z niższej półki cenowej. Nadawały się do 2-drożnego zestawu, wymagały wspomagacza od dołu. Zagrają pod niezbyt mocarnym wzmacniaczem, jednak nie należy od nich wymagać cudów. Ich cena jest adekwatna do tego co oferują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...