Skocz do zawartości

Radio JVC vs. Pioneer które wybrać?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam radio Pioneer deh-mp3500p i myśle je zmienić na JVC KD-R321 tylko czy warto?

 

a może warto zmienić na inne do 250/300 zł?

 

Słucham hip hopu jeśli to pomoże oraz od radia oczekuje 3pasmowego korektora (tony niskie średnie i wysokie) oraz sterowania subwoofera.

 

używane jak najbardziej wchodzi w gre

 

z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

Edytowane przez raptovny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam, ale jakimś mega audiofilem nie jestem, i nie zmieniałbym tego pionka gdyby jeszcze miało sterowanie subem. A z racji tego że nie ma to ten jvc wydał mi się dobry.

To może polecisz inne radyjka które by choć troche spełniały te wymagania?

 

Używane jak najbardziej biore pod uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie kupi ładniejsze - nie jest "mega audiofilem". Te radia mają szajską jakość czy kupisz alpine CDE czy Pioneera MP czy JVC KD w cenach do 500 zł nówki to to i tak jeden chłam, zagra tak samo jak fabryczne radio albo gorzej. Sam się kiedyś chciałem o tym przekonać - i sie niestety przekonałem... Ale bylem mlody i głupi :P

 

Na prawde CDE czy inne paskudztwo nie rozniące się od seryjnego radia. Jeśli zalezy Ci na lepszym dzwięku to poszukaj Clarion 9xx, kenwood 7xxx i wyzej (8xxx albo 9xxx) Pioneer 7xxx i wyzej, alpine 9812-15, alpine 9835, alpine 9853-55 itd poczytaj ogolnie forum :P

 

Tak szczerze to kup sobie ładniejsze, bo po prostu o to ci chodzi, pewnie nie kupisz brzydszego ale lepszego radia za tą kase bo powiesz ze za brzydkie bo tu rysa bo tu to i gwarancji nie ma ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedział bym, że CDE 9881RB grało gorzej od fabryki - raczej nowego do 500 zł byś go nie kupił, to raz, a dwa - po co mu np. 9812 itd. - jak korzystasz głównie z mp3 na dodatek kiepsko przerobionych, to i takie CDA nie pomoże... Nie namawiam na CDE, tylko to taki model mi się skojarzył :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde CDE czy inne paskudztwo nie rozniące się od seryjnego radia. Jeśli zalezy Ci na lepszym dzwięku to poszukaj Clarion 9xx, kenwood 7xxx i wyzej (8xxx albo 9xxx) Pioneer 7xxx i wyzej, alpine 9812-15, alpine 9835, alpine 9853-55 itd poczytaj ogolnie forum :P

 

No to ja w opozycji do forumowych hitów z przed 5-6 lat polecam nowe: JVC KD-R821 i KD-R921 - grają naprawdę na poziomie. Zwłaszcza to drugie - mi np. podchodzi bardziej niż taki Kenio 7534.

No ale te radyja kosztują więcej niż 500 PLN. Może jednak warto dozbierać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również noszę się z zamiarem kupna radyjka i nie wiem jakie wybrać te tanie pionki za 200 pare złotych to chyba nie najlepszy pomysł ;/ co powiecie o JVC KD-R621 ?? czy lepiej sobie odpuścić Poprzednio miałem u siebie JVC KD-G152 i musze powiedzieć ze grał ciekawie (na włączonych LOUDach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również noszę się z zamiarem kupna radyjka i nie wiem jakie wybrać te tanie pionki za 200 pare złotych to chyba nie najlepszy pomysł ;/ co powiecie o JVC KD-R621 ?? czy lepiej sobie odpuścić Poprzednio miałem u siebie JVC KD-G152 i musze powiedzieć ze grał ciekawie (na włączonych LOUDach)

 

JVC KD-R621 słuchałem tylko "na ściance" w sklepie i jak dla mnie grał poprawniej niż np. Kenwood KDC-6047 (na tych samych głośnikach).

No ale to było "na ściance" i w warunkach bojowych mogłoby być inaczej.

Jak chcesz nowe, to w tej cenie wg mnie lepsze ciężko znaleźć.

Ja ostatnio szukałem nowych radyjek, to poziom trzymało tylko Alpine CDA-117Ri i JVC KD-R właśnie (dla mnie JVC to odkrycie roku :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenwood 7xxx i wyzej (8xxx albo 9xxx)

 

Kenia bym sklasyfikował w kolejnosci:

7531

8531

9531

7534-wolfson (uważąć bo są 2 wersje U i UY-roznica w ilości par wyjścia rca)

8534

Są jeszcze 2 znacząco wyższe modele xxv-na 25lecie kenia ( często niestety szybko sie psuje elektronika) oraz model 9537-następca a własciwie połaczenie wersji 9531-wygląd oraz 8534-dźwiek, ale z racji zmiany fabryki na chińską, produkt mimo swoich dużych aspiracji stracił swoją klase dla słuchaczy. Cena jego niestety nie spadła, może wtedy miałby jakieś branie, ale klienci pozostali najchetniej w seri 8534, 7534, 9531

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...