Skocz do zawartości

bor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie - przetworniki za Odrą dość znane (i cenione, przynajmniej w tym 'namacalnym' wymiarze :wink: ), natomiast u nas chyba mało znane. Czy ktoś może posiada doświadczenia z nimi, bądź przynajmniej miał możliwość odsłuchu - i podzieliłby się swoimi wrażeniami ? Zależy mi szczególnie na opinii nt. A25G4, z racji trwających poszukiwań tweetera do 2-way. Z tego, co zdążyłem na razie się doczytać na zachodnich forach, nie jest to może mistrz detaliczności, natomiast ceniony za miękkość i delikatność - co akurat dla mnie mogłoby być atutem, z racji raczej chłodnego i szczegółowego pieca (AA) i radia ze specyficzną górą (alpine).

 

http://www.andrian-audio.de/index.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w gazecie mam test/opis systemu pod starą nazwą(kult audio).Bardzo pochlebna opinia.Jak dużo się zmieniło od tamtego czasu nie mam pojęcia ale może to coś pomoże.

Raadek, byłbym wdzięczny jakbyś rzucił skanem tego artykułu - zawsze to coś (zwłaszcza, jeżeli byłby to testopis w porównaniu z innymi zestawami) :ok:

 

i za jakiś czas będą w Polsce :)

Mehow, marcin-real, wiecie coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem na szybko fotki

Raadku, dziękuję :) technicznie czyta się rzeczywiście bez problemu :ok:

Skoro nausznych doświadczeń póki co brak, idę dalej uprawiać internetową archeologię :ups: Może czasem trzeba przecierać od nowa zakurzone ścieżki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jakies ciekawe znaleziska w tej archeologii Ci wyszly? :)

FUBU, na razie niestety czasu nieco brak na dalsze drążenie tematu. Niemniej jak się sprawa z kurierem zakończy pozytywnie, to może za jakiś czas uda się coś więcej powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...