Skocz do zawartości

Głośniki współosiowe 165mm pod samo radio i wygłuszone drzwi?


pebcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam.. nie bijcie :(

 

W ciągu 2 dni padło mi radio, a dziś rano woofer z tempo 6. To chyba zasługa ostatnich mrozów, choć sprzętu nigdy nie pałowałem a już w zimę grało na prawdę cicho. Mam dosyć, poddaję się, nie zależy mi na dobrym graniu :(

 

 

 

Polecicie mi jakieś głośniki 165 mm współosiowe? Będą grały pod samym radiem, ale na dystansach w dobrze wygłuszonych drzwiach. Coś o niskiej mocy i wysokiej skuteczności, coś co zagra jakimkolwiek basem, a wokal w miarę możliwości takiej konstrukcji będzie wyczuwalny ponad resztą pasma. Mam świadomość że nikt nie operuje w takim sprzęcie, ale być może słyszeliście gdzieś u jakiegoś znajomego i możecie coś doradzić?

 

Cena? Adekwatna do takiego sprzętu, 150 zł to już chyba maksimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz moich intencji. Chcę się pozbyć wszystkiego, łącznie ze wzmacniaczem i resztką systemu, Moja choroba jest jeszcze na tyle wczesna, że być może uda mi się przestać przykładać takiej uwagi do jakości dźwięku. Znajomi jeżdżą z głośnikami w półce i 13tkami w niegłuszonych drzwiach i mają z tego więcej radości niż ja siedząc przy swoim systemie połowę wakacji bo zawsze coś można ulepszyć albo poprawić. Pewnie niejeden forumowicz by podzielił moje zdanie. Byłem na maksa zadowolony, ale ostatnie zdarzenia już mnie doszczętnie dobiły i to jest dobry moment aby powiedzieć dość.

 

Wrzucę jakiekolwiek firmowe radio 4x5000W i podłączę koaksjalne głośniki, a fundusze uzyskane ze sprzedaży tego co zostało z radością przepiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi to zlosliwie ale skoro twoi koledzy jezdza z takim sprzetem to oni sa lepszymi doradzcami w tej materi niz my bo my szukamy jakosci a nie drogi na skroty

 

 

 

A jezeli mialbym co kolwiek toradzic to posluchaj pioneera do 100zl uzywke dostaniesz a przynajmniej jak kiedys sluchalem radyjek w MM to ze wzgledu na brak glosnikow grajacych odluchiwalem na roznych coxach i pionki graly zdecydowanie najlepiej chyba TS - ale nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na allegro były głośniki MB Quart o średnicy 165mm coaxialne , moim zdaniem byłyby najlepsze pod Twoje wymagania. Grają pod wbudowaną końcówką radia i nawet nieźle sobie radzą.

 

Przepraszam za moje wejście na forum tak ordynarne, ale jeżeli chłopak nic więcej nie oczekuje od systemu to oczywiste jest to, że ten zesteaw zproponowany przez mnie da mu świetną satysfakcję, wobec tego czego oczekuje.

 

Pozdrawiam Franio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podaj jaki budżet posiadasz na zakup nowych głośnikó. Rozumiem,że to wian mrozów- czyli samochód nie jest garażowany,tak? W takim razie pozekaj jeszcze cały ten tydzień,aż mrozy całkiem odejdą :)

Meteorolog :P:) ?? Sorki za OT, ale mnie tak się od razu rzuciło na język :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo wstrzymuje się z decyzją, ponieważ po długiej podróży i wygrzaniu auta, woofer dał jakieś oznaki życia. Co prawda nie było to poprawne granie, a jakieś pobrzdkękiwanie. Póki co nie słucham muzyki i nie dotykam, poczekam aż mrozy odejdą bo mam cichą nadzieję że to ożyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...