Skocz do zawartości

Zestaw do 500zł


Robertsonnh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, niedawno stałem się posiadaczem Skody Felicji i chciałem kupić jakieś nowe radio i głośniki bo aktualnie sa standartowe i jest bardzo źle

I stąd moja prosba o pomoc w skompletowaniu czegoś do wys.500-600zł max

wcześniej się zastanawiałem jeszcze nad głośnikami na półke 6x9 ale już mi przeszło jak poczytałem troche forum

na allegro są radia Pionnera Deh 2000- za ok 230zł pytanie tylko czy warto?

wiem że za tą kase dużo nie zwojuje ale może się uda coś wymyśleć żeby było lepiej niż jest

Problem jest też taki że standartowo w drzwiach są głośniki 13 cm i tutaj nie widze jakiegoś wielkiego wyboru

coś takiego znalzłem z Helixa

 

Helix

 

dziei za wszelkie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radził bym trochę pokombinować i przerobić te miejsca na głośniki 16 cm

Jeżeli natomiast nie chcesz tago robić to te głośniki co podałeć pod samo radio jak najbardziej polecam.

Co do radyjka to proponuję KENWOOD KDC-W3041A w tych pieniądzach to chyba nic ciekawszego nie znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radyjko w tej cenie bral bym na wyglad bo itak wszystkie zagraja podobnie albo nawet tak samo... Polecam Kenwood, Jvc albo jakieis niski model Clariona. A glosniki radzil bym przerobic na 16 i wygluszyc drzwi a jesli nie masz zamiaru tego robic to wez te helixy bo pod same radyjko nadaja sie idealnie. Tweeter gra ladnie i srednica bedzie w miare dobra a o nizszych czestotliwosciach zapomnij...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma co medytować Radio jak Radio z nówek do 300zł wszystkie zagrają podobnie. Chcesz 13-stki to ładuje helixy wytłum drzwi i zagra to ładnie czysto jednak dołu za bogato nie będzie. Jak chcesz się bawić to przerób drzwi pod 16-stki i wtedy pole do popisu jest, większe. Jednak w jednym jak i w drugim przypadku wytłumienie drzwi to konieczność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF.TEAM, moze nie graja tak samo ale bardzo podobnie... A w cenie do 300zl to mozna miec tylko Alpine z seri CDE a ta seria to nic ciekawego... Juz lepiej dolozyc i za 350zl mozna juz wyrwac na allegro JVC Kd-g541 i tu juz bedzie troszke lepiej :) albo jakas uzywke Jvc g632, alpine z seri CDA albo clariona :) jednak jesli sie ma glosniczki za 200zl i do tego 13cm w nie wygluszonych drzwiach to mysle ze nie poczeba tu radia ktore jest 2 razy drozsze to tylko takie moje skromne zdanie lepiej zainwestowac w wygluszenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam, chciałbym wymienic głośniki w passacie b5 z przodu. Chciałbym żeby grało w miare jakościowo i potrafiły zagrać głośno.

słucham różnej muzyki, techno, rap rock. radio jakie posiadam to alpine 170r. 

Mogą być używane, cena głośnikow do 500zł i jaki najlepiej jeszcze wzmak do nich?

Drzwi mam zamiar wygłuszyć, głośniki chciałbym zainstalować w orginalne otwory chodzi mi tu w szczegolności o gwizdki.

Subwoofer- Ground Zero Hydrogen GZHW 12X Wzmacniacz- Ground Zero Hydrogen GZHA 2250X Kondensator- Ground Zero GIGA 1000 jak zagra taki zestaw? warto kupic za małą kase? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAN124 czytając trochę Twoich wypowiedzi na tym forum stwierdzam, że nic one nie wnoszą w te tematy. Proponuje zamknąć możliwość zakładania nowych tematów, jak juz wszystko gdzieś było a wystarczy poszukać. Wpisując niby DSK w szukajce wyskakuje 20 stron tematów i jakoś nigdzie nie ma opinii na temat głośników, które mnie interesują. To samo z radiem. Jesteś najmądrzejszy widzę tutaj tylko nie chcesz jakoś się dzielić swoją wiedzą. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...