Skocz do zawartości

system FOCAL - jakie radyjko ? jaki wzmacniacz ?


mortonharket
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam system Focal K3P , i bede go przerabial tzn pozostawie woffer 6K3P i dokupie drugi woffer 6K3P i sredniak 4Kslim , tweeter tn52 pozostawie narazie i zobacze jak bedzie mnie klul po uszach to go wyrzuce i dokupie LOTUS SEAS lub morel supremo piccolo

 

i do takiego systemiku jaki:

 

wzmacniacz ? musi byc dynamiczny ,dobry dzwiek jakosciowo , mocny , min 2 x 250 w RMS aby mogl ten systemik dobrze zasilic

wacham sie pomiedzy audison vrx 2.400 / genesis dual / dls ? , czy genesis dual gra podobnie miekko jak audison vrx?

 

radyjko ? waham sie pomiedzy CLARION 958 , lub moze nowka CLARION 788 , lub moj faworyt ALPINE CDA ...jaki model? , Dzwiek alpine najbardziej mi odpowiada bo jest dynamiczny , czysty , a CLARION gra tak jakos mulowato jak by byl pijany i taki ma stlumiony ten dzwiek

 

prosze o propozycje wzmacniaczy i radyjek pod ten systemik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wsadzić w drzwi 3 woofery i jeszcze średniaka, a kto Ci to niby zestroi, czy może spodobało się na filmie że mają tak fajnie zrobione. A tych radyjek to słuchałeś naprawdę, tych wszystkich alpine (którego nazwy nawet nie znasz) clariona, że tak je oceniasz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefanb, nie mam zadnej kasy ale chciałbym za to miec..

A tak naprawde t porownywałem wiele radyjek z roznych firm i kenie naprawde przypadły mi do gustu.. Obsługa mozliwosci i koszty oczywiscie.. Sa plusy są minusy ale kenie uwazam za dobry produkt w dobrej cenie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...