Skocz do zawartości

jaki sub?re?orion?


domin78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.posiadam opla vivaro.chcialbym zmienic w nim sprzet grajacy.pytanie zaczynam od suba bo bardzo sie na niego napalilem.kumpel polecil mi zamontowac dwa suby RE SE-12.dobry pomysl?one sa po 600w kazdy.dowiedzialem sie ze jest 1000 wattowy RE SX,moze takiego zamontowac albo dwa?co o tym panowie myslicie?macie jakies propozycje na naprawde czysty i gleboki bass?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało danych żebyś mogli doradzić. Napisz konkretny model jaki masz tego vivaro. ile masz na to kasy na co liczysz itd. Z tego co widzę i piszesz to ładne kwoty będą wchodzić w rachube, więc potrzeba nam maksymlanie dużo danych. Planujesz jakiś zabudowy itd I jak to ogólnie widzisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.z kwoty zadaje sobie sprawe..chyba:).chcialbym wydac oczywiscie jak najmniej i zamknac sie w ok.7 8 tys zł.glosniki z przodu mam fabryczne.radia ponoc niezle PIONEER DEH-P77.chcialbym nowe glosniki z przodu w zastawie z gwizdkami.moze po dwa glosniki sredniotonowe w drzwiach.nie wiem wy wiecie.zasilone oczywiscie czyms dobrym.i konkretnego suba albo 2

 

[ Dodano: 2008-09-27, 15:00 ]

zabudowy nie sa konieczne.moim zdaniem to ma grac nie wygladac.chce wyciszyc drzwi bo to ponoc podstawa.tube chcialbym wlozyc w wycietej dziurze w blasze zaraz za tylna kanapa.bedzie to tam dobrze gralo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILOTYN masz racje.nie tylko bass sie liczy.ja nie znam sie na sprzecie znam sie na muzyce..na dzwiekach.chcialbyb miec najczystrzy dzwiek..ale lube bass.bede w nim sluchal glownie rap i czasem techno

 

[ Dodano: 2008-09-27, 18:14 ]

mam gdzies jakies zawody.chce miec satysfakcje z dzwieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budzet ok 7-8 tys.ale nie musimy sie kurczowo trzymac tych kwot.

 

[ Dodano: 2008-09-28, 17:21 ]

to jaki wzmak koledzi proponujecie pod RE XXX?

 

[ Dodano: 2008-09-29, 18:41 ]

VELOCITY BURNING DESIRE 2,Crossfire VR2000D,Earthquake PHD2,Rockford Fosgate T30001bd,Helix Dark Blue 1000.2,emphaser ea2500d.Co byscie z tego polecili.chyba ze macie jakas lepsza propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...