Skocz do zawartości

Radio Pioneer DEH-P88RS + problem ze wzmacniaczem


aeron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem niedawno jednostke sterującą z Alpine CDA-9847R na DEH-P88RS.

Wszystko ładnie pięknie ślicznie, ale w sumie mam 2 problemy - 1 większy, 2 - mniejszy.

Większy to taki, że w momencie kiedy mam kluczyk na pozycji ACC odpala mi się radio, podświetlenie itd. natomiast nie załącza wogole zewnetrzny wzmacniacz - dopiero przekręcenie pozycji na ON powoduje załaczenie wzmacniacza. Uniemozliwia to odsłuch bez właczonego silnika - na Alpine dało sie to ogarnać bez problemu.

 

2 problem to taki, że po wyłaczeniu radia - wyciagnieciu kluczyka i ponownym właczeniu radio nie startuje mi ost utworu płytki tylko przechodzi automatycznie w Demo Mode, trzeba manualnie właczyć płytę samemu, od poczatku niestety - tutaj prawdopodobnie wystarczy wyłączyć tryb Demo.

 

Siedzę i studiuje instrukcje juz chyba 2 godzinę i szczerze mowiac nie wiem co moze byc tego przyczyną - dodam, że akumulator prawie nowka, wiec tutaj powinien problem być wyeliminowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który problem to rozwiąze - w sensie podtrzymywania napięcia do radia i zapamiętywanie ustawień ? Dziwne bo np wszystkie ustawienia audio zostaja w pamięci ? Szczerze mowiac chce zeby mi radyjko startowało dopiero po kluczyku a nie po naciskaniu przycisku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy to taki, że w momencie kiedy mam kluczyk na pozycji ACC odpala mi się radio, podświetlenie itd. natomiast nie załącza wogole zewnetrzny wzmacniacz - dopiero przekręcenie pozycji na ON powoduje załaczenie wzmacniacza. Uniemozliwia to odsłuch bez właczonego silnika

powałka ...czuwa

co do cytatu ...myślę, że mogłes pomylić power po stacyjce i po np. światłach, w stacyjce masz 2 czasem 3 pozycje

Najlepiej podaj model samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

problem mam dalej - musze odpalać auto żeby słuchać zestawu przedniego - co smieszniejsze -> Podpiąłem 2 wzmacniacz + skrzynie on się załącza i gra, a zestaw przedni pod wzmakiem dopiero po właczeniu silnika -> Power na wzmacniaczu świeci się na pozycji ACC ale sygnał tak jakby nie dochodzi do RCA(dźwiekowy) bo remote śmiga.

Sprawdzałem na 2 parach RCA. Jakies ustawienie w radiu o którym nie wiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kostki samochodowej, ale remote dochodzi do obu wzmacniaczy, tzn power na obu się świeci, gra tylko ten od subwoofera :> Remote z tego samego miejsca. (To na pozycji ACC, na pozycji ON i odpaleniu silnika kontrolka power na obu się świeci i oba graja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...