Skocz do zawartości

PEIYING PY-2H30R + sub


misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Posiadam ten wzmacniacz. Producent podaje, że ma on 500RMS w mostku, czyli zakładam że dysponuje ~400RMS. Szukam głośnika który będzie współgrał z tym wzmacniaczem. Zastanawiałem się nad EQ DB-12 ? Ma on 220RMS, ale ponoć dopiero przy podaniu 300RMS pokazuje swoje możliwości?

 

Muzyka której słucham jest b. zróżnicowania! Od Hip-Hopu/Rapu po house/techno. Sprzęt ma zagrać w Audi A4 Kombi, mimo dość sporej przestrzeni bagażnika, nie chciałbym jakiejś olbrzymiej skrzyni typu 120L :)

 

Czekam na Wasz porady i sugestie.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek, zacznij od moze czegos mniejszego, szybszego moze jakiegos dubla...Miales dotad jakies doswiadczenie z subami?? nie zawsze głosnik 12' da satysfakcje bo wieksosc bedzie wolna, moze powinienes zaczac chociaz od jakiejs dobrej 10' ktora bedzie kompromisem i bedziesz mogl w ktora strone pojsc. Tez mam auto kombi, uwierz ze nawet głupiutki 8' es200 robi wrazenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh wiem wiem... tylko poki co nie mam stalych dochodow i sie ucze :) a te grosze ktore chce przeznaczyc na CA to odlozone z "tygodniowek" ^^

 

[ Dodano: 2008-09-28, 18:00 ]

Decyzja padła na Hertz ES 300. Wolałbym EQ ale boje sie ze upale go (jestem jestes malo doswiadczony jezeli chodzi o sprawy CA).

 

Jutro zamowie glosnik i jakos na dniach dam znac co o tym sądze i czy nie wywalilem kasy na marne... tfu tfu tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz dla 2 klientow robilem skrzynie pod lanzarki. Dzis wysylam bude 60litrowa wczoraj testowalem skrzynie z lanzarem strojona na 42hz i przy wzmaku 200watt narzedzia mi ze stolu spadały. Ciekawe co bedzie w aucie jak sie zapoda ze 400watt.. No i duza jest roznica w budach pomiedzy 50 a 60litrow , polecam te wieksze :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...