Skocz do zawartości

Bardzo mocne woofery?


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zapakować sporo mocy w drzwi, jakość jest drugorzędna- ma być chcę furgotania nogawek, mocny kop i wysoka skuteczność. Rozglądam się za helonami 165, Emphaserami ecp kick, ostatnio uciekły mi PHD kit 6.1 pro. (nie ukrywam, że bardzo chciałbym potestować te helony)

Co możecie polecić dodatkowo? Za czym się rozglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojtam ojtam Ache, a ilu ludzi nieświadomie upala suby?

Z tego co widać po filmiku woofer był już wcześniej reanimowany, ale pierd***ąć to to potrafi ;)

Miałem do pełgota montować, ale nie da rady pomieścić, a rzeźbić tapicery nie chce mi się.

 

BTW zna ktoś na forum TS tego woofera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakością Audio System HX 165 Phase - fajny basior, troche miękki, ale zdecydowany kick (musi być kilka prawdziwych watów), ale jak da się im jakościowe 45W to w 2wayu zagrają tak, że banan na twarzy sam sie tworzy.

 

Bez jakości Kicker SSMB6 - bas średni, kopniak strusia, średnicy mało. Pędziłem je Signatem Ram3mk2 i bez problemu przebijały się przez sonica15, a to nie był kres ich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu woziłem się z helonami pod Stegiem K 2.02.Co to to wyprawiało...?A miałem wrażenie,że jeszcze by chętnie prądu przyjęły.Finezji nie ma się co doszukiwać,choć tragedii też nie było.Zdecydowanie te woofery są mocne i potrafią pierdutnąć.Dodam,że jak się już rozegrały to brak suba zbytnio nie przeszkadzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinieneś zainteresowac sie jeszcze firmą ...Beyma (jest tanio i powinno Ci...zafurkotać nogawkami).

Z mego (małego) doświadczenia podpowiem Ci, że jak chcesz z furtek mieć super kopa ultra :rotfl: to ciężko uzyskać (zadowalający) efekt tnąc je wyzej niż 700- 1000 Hz.

Jako właściciel As-ów Phase na pewno nie zaliczyłbym ich do grających ...miekko :rotfl:

Hmmm a może powinieneś w pogoni za watami zainteresowac sie jakimiś 20 centymetrowcami? one juz spore wataże mają.

Poza tym na sam koniec (co prawda najbardziej testowałem na subach) ale z powodzeniem bez uszczerbku na zdrowiu mozesz w głosnik o wytrzymałości katalogowych 100 W wpompować 200 a nawet i 250 waciszów.

A na sam koniec daj ogłoszenie w giełdzie ...sporo ludzi ma ciekawe sprzęty na stanie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a może powinieneś w pogoni za watami zainteresowac sie jakimiś 20 centymetrowcami? one juz spore wataże mają.

 

Już nie chce mi się znów ciąć tapicerki :rotfl: ale zmieściłbym ! a i bagażnik wolny by był przynajmniej...

wytrzymałości katalogowych 100 W wpompować 200 a nawet i 250 waciszów.

 

taki jest zamiar...

A na sam koniec daj ogłoszenie w giełdzie ...sporo ludzi ma ciekawe sprzęty na stanie :hyhy:

cały czas czekam, jest ogłoszonko, i zaczyna robic sie ciekawie.

 

 

Z mego (małego) doświadczenia podpowiem Ci, że jak chcesz z furtek mieć super kopa ultra :rotfl: to ciężko uzyskać (zadowalający) efekt tnąc je wyzej niż 700- 1000 Hz.

 

Masz racja, ale jeżeli zestaw ori jest w dwóch drogach to jakoś tam zagra...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racja, ale jeżeli zestaw ori jest w dwóch drogach to jakoś tam zagra...?

 

nie mam doswiadczenia w 3 drogach ale powiem ci bo najlepiej sprawdzic na wlasnym "podwórku" do tej pory gra u mnie MP w 2 drogach ogolnie bardzo fajny woofer itd. Niby popierdólka a pierd****** potrafi ze sie zdziwiłem nie raz ale...... jak go ostatnio dla testów ustawiłem w 3 drogach wiec ciecie zeszło w ok. tego co podał wasylwek to mi k**** caly boczek/tapicerka i wszystkie srubki zaczely grac..... no tak napier**lał ze masakra i dzieki temu wiem ze mam drzwi (w sensie boczki) do poprawy :D

 

takze cos jest na rzeczy z woofer'em jak gra w 3 i w 2 drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...