Skocz do zawartości

Jaki tweeter do MP 5.16


hi_sound
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym przedziale cenowym kupisz także u-Dimension Prox T2 ale to takie strzelanie z kija, najlepiej posłuchać i wyrobić swoje własne zdanie. Chętnie udostępnię ci do odsłuchu Dego Uprage 2.5 kolega ma jeszcze nie zakładane także mógłbyś podpiąć je pod swojego wzmaka i wyrobić swoje własne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że właśnie NEO 26 jest często spotykany w tandemie z MP... Mam jeszcze na stanie Morel MT-37, ale jeszcze nie słuchałem go z MP bo instalacja rozdłubana :zdegustowany: XT2 miałem kiedyś z R6A na fabrycznej zwrotnicy i nie urzekł mnie ten tweet, pewnie dlatego, że nie udało mi się go poskromić :ph34r:

Jaro, chętnie bym ich posłuchał... Ale dopiero jak zamontuje MP w aucie, a to pewnie za jakiś czas...

 

Vampiek, czekam na relację z odsłuchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MP3.28 jeżdżę dość długi czas. Góra bardzo mi się podoba spokojnie można zejść z Cięciem na 3.15 6db/okt Jest bardzo głęboko i detalicznie a przede wszystkim dynamicznie. Wszelkie tależe miotełki słychać idealnie bez żadnego piachu :) Z resztą kto słuchał u mnie przodu wie że to daje radę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MT-37 to bardzo fajny tweeter, poczekaj i sam zobacz jak on będzie wypadł z MP w duecie ;)

 

Na tą chwilę pokombinował bym z Neo 26KMII w pierwszym kontakcie z nimi z bravce bardzo miło mnie zaciekawiły. A znając charakterystykę gry MP po odpowiednio strojeniu może wyjść coś fajnie grającego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał Gilotyn@, prawdopodobnie na razie zostaną MT-37, aż zamontuję MP i wtedy posłucham i pomęczę... Zastanawiałem się nad sprzedażą MT, bo ich gabaryty sprawiają sporo problemów montażowych...

Kamul, DT284, może i ładnie się zgrywa z MP, ale sądzę, że to byłby krok w tył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego krok w tyl? bo to carpower i nie kosztuje 1000 PLN ? Mialem okazje je chwile sluchac i jak dla mnie to zmiażdzyły chociazby Helix'a P1 (nie wiem czy to taki tweeter jest w zestawie P236) , dlugo ich nie sluchalem ale na szybko to jest cos wartego uwagi na rozkminke.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wysoko im poprzeczki nie postawiłeś :wink:

 

taki tweeter wczesniej gral w tej aplikacji wiec porownałem z tym co bylo w tym aucie wczesniej. Badz co badz komplet P236 jest detalu pozycjonowany w katagorii cenowej 1000-1500 PLN wiec nie jest to zestaw za 500 PLN ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Carpower'a nie słyszałem i oceniłem go z góry przez jego cenę. Główny powód dla którego zastanawiam się nad zmianą tweetera jest taki, że MT-37 są za duże żeby je w słupki jakoś sensownie zainstalować. Obecnie grają w trójkątach lusterek i w moim odczuciu ciężko jest wypchnąć scenę bliżej szyby przedniej. Druga sprawa, dobrze by było gdyby następca MT-37 miał potencjał, aby w przyszłości grał w 3-way, choć to na razie odległy plan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...