Skocz do zawartości

Skrzynia Bass Reflex szczelina 2 x JBL GT5-12.


mateusz123831
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się że brakło mi czasu na dopieszczenie skrzyni, zaznaczam to jest na razie test jeśli się sprawdzi skrzynia to

zostanie doprowadzona do ładu i może zmodyfikowany port lub zrobiona całkiem nowa.

Dla portu tez nie miałem dużo czasu dlatego z jednej strony nie wygląda to rewelacyjnie.

Jutro mam wolne i będę miał czas na poprawki.

Pierwsze odsłuchy nie zadowoliły mnie za bardzo gra trochę głośniej od closed.

Tam na pewno nie jest wszystko miodzio miałem na wykonanie 12 h bo sam nie mam garażu i tak przeciągłem o 1h.

Skrzynia ma 134 brutto czyli netto około 110.

Płyta ok.20 mm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zdecydowanie masz port za mały dla tych 12" głosniej napewno bedzie przez wydobywające sie powietrze.

Ale zeby one rozwineły skrzydła niestety musisz przerobić skrzynie.

Zrób jedna bude oddziel ją w srodku albo płytą albo portem i przedewszyetkim musisz go poszeżyć by unikną świstu powietrza który teraz sie z niej wydobywa.

 

strojenie jakie masz?

Edytowane przez szymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabij zamorduj nie pamiętam wszystko robione w kilka dni wcześniej obliczonej obudowy w BasBoxie 6.

Czekam na sugestie,czyli w pierwszej kolejności port.

Panowie to jest test chce tylko sprawdzić czy z tych głośników faktycznie da się coś więcej wyciągnąć jeśli tak to biorę urlop i działam z

nową z rozbiciem to na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jakbyś się cofnął wcześniej w postach masz moje zrzuty ekranów i kolegi który zrobił ten filmik.

Skrzynia ma podobny wygląd do tej z filmu z tym że zmieniłem wymiary i jest z tylną prosta ścianą.

Port mam nieco dłuższy, skrzynia węższa i głębsza.

Masz jakiś pomysł jak powiększyć ten port?Bo przyglądam się i nie mam pomysłu.

Zobaczcie tego ruska :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...