Skocz do zawartości

smieszne podejscie klubowiczow :-)


archi-85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zarejestrowany na kilku forach ale poraz pierwszy spotykam sie z takim podejsciem klubowiczow ;-)

 

na kazde pytanie otrzymuje mase odpowiedzi w stylu ,,to juz bylo" ,,poszukaj sobie na forum" itd.

 

wiem ze jak poszukam to znajde ale po to jest forum zeby dostac odpowiedz a nie szukac caly dzien i nie zawsze inne odpowiedzi pasuja do mojego pytania, ja pracuje 12 godzin dziennie potem robie przy aucie kilka godzin a jak wracam do domu to slysze od zony ze tylko samochod i internet a dla niej czasu nie mam!!

 

na zadnym forum jeszcze nie spotkalem sie z takim podejsciem bo zawsze klubowicze pomagali tak jak ja pomagalem innym :-)

nigdy nie odpowiedzialem w stylu poszukaj sobie :-)

 

audi b1 mam od kilku lat i zawsze pomagam osoba ktore szukaja czesci i podtrzebuja pomocy i nigdy nie bralem za to korzysci majatkowych:-)

 

po miesiacu na tym forum boje sie o cos zapytac zeby nie zostac znegowanym :-)

i nie dziwi mnie ze tu jest taka mala popularnosc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze moglibyśmy od razu kasować każdy temat jak tylko ktoś zamieni czerwony z żółtym , dobierze sobie wzmacniacz do HSK ...

Mamy sporo wiedzy (bzdur też!) w archiwum i polecamy sobie ją znaleźć , no ale jak ktoś jest lenim i chce mieć wszystko na tacy podane to już nie nasz problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jak poszukam to znajde ale po to jest forum zeby dostac odpowiedz a nie szukac caly dzien i nie zawsze inne odpowiedzi pasuja do mojego pytania, ja pracuje 12 godzin dziennie potem robie przy aucie kilka godzin a jak wracam do domu to slysze od zony ze tylko samochod i internet a dla niej czasu nie mam!!

Nie Ty jeden masz dużo zajęć i mało wolnego czasu.

na zadnym forum jeszcze nie spotkalem sie z takim podejsciem bo zawsze klubowicze pomagali tak jak ja pomagalem innym :-)

nigdy nie odpowiedzialem w stylu poszukaj sobie :-)

A ja się spotkałem, a chęć pomocy innym nie ma wiele wspólnego z szukaniem konkretnych zagadnień na forum.

audi b1 mam od kilku lat i zawsze pomagam osoba ktore szukaja czesci i podtrzebuja pomocy i nigdy nie bralem za to korzysci majatkowych:-)

Może gdybyś żył ze swego hobby sytuacja wyglądałaby inaczej.

po miesiacu na tym forum boje sie o cos zapytac zeby nie zostac znegowanym :-)

i nie dziwi mnie ze tu jest taka mala popularnosc :-)

Nie posiadłeś jeszcze podstawowych wiadomości w stopniu zadowalającym i to Ty masz spędzić czas na czytaniu i szukaniu , tym bardziej że poruszane przez Ciebie zagadnienia są zawarte bazie forum. Zapewne gdy zaczniesz poruszać jeszcze nie omówione tematy, to kpin i szyderstwa nie będzie, co najwyżej postawisz pytanie na które nie otrzymasz odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale naprawde wiele zagadnień było już opisanych. Najpierw szukajka, później pytania. Sam tak robie i innym polecam.

to ja bym wolal podeslac linka z odpowiedzia a nie wypisywac <<jest wyszukiwarka>> <<poszukaj sobie>> itd.

 

poprostu jestesmy inaczej wychowani i inaczej podchodzimy do sprawy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jak poszukam to znajde ale po to jest forum zeby dostac odpowiedz a nie szukac caly dzien i nie zawsze inne odpowiedzi pasuja do mojego pytania, ja pracuje 12 godzin dziennie potem robie przy aucie kilka godzin a jak wracam do domu to slysze od zony ze tylko samochod i internet a dla niej czasu nie mam!!

 

 

Ty nie masz czasu szukac, my nie mamy czasu zeby znowu odpowiadac na identyczny temat jak ten ktory ktos zalozyl wczoraj, przedwczoraj, tydzien temu, rok temu a i bedzie zalozony jutro. Odpowiadanie w kolko na te same pytania powoduje tylko niepotrzebny burdel i uniemozliwia znalezienie czegokolwiek.

 

to ja bym wolal podeslac linka z odpowiedzia a nie wypisywac <> <> itd.

 

poprostu jestesmy inaczej wychowani i inaczej podchodzimy do sprawy :-)

 

Moze jeszce podjechac do goscia i samemu mu to zrobic? To nie jest kwestia wycowania, to jest kwestia szacunku dla czasu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jeden masz dużo zajęć i mało wolnego czasu.

 

A ja się spotkałem, a chęć pomocy innym nie ma wiele wspólnego z szukaniem konkretnych zagadnień na forum.

 

Może gdybyś żył ze swego hobby sytuacja wyglądałaby inaczej.

 

 

hobby nie jest po to zeby zarabiac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys to forum bylo malo popularne i bylo tylko "garstka" osob dosc zalebionych w swiat CA.. Teraz jest wlasnie syf i polowa trolli z pytaniami typu "jakie glosniki za 100 pln".. Po pierwsze w taiej kwocie to bez roznicy, wiec pytanie bez sensu, po drugie wlasnie na forum jest juz pewnie z 20 odpowiedzi na przykladowe pytanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze jeszce podjechac do goscia i samemu mu to zrobic? To nie jest kwestia wycowania, to jest kwestia szacunku dla czasu innych.

nie musisz pojechac chetnie sam podjade i pogadam i moze czegos sie naucze :-) powytykasz bledy itd :-) mile widziane czekam na zaproszenie :-)

 

swoja droga maly eksperyment sie udal :-)

 

wystarczylo napiac temat

<<smieszne podejscie klubowiczow :-) >>

 

aby w ciagu 30min dostac tyle ciekawych odpowiedzi :-)

 

ps. zeby tak bylo jak czlowiek sie zapyta np. po czym poznac ze kable glosnikowe sa z prawdziwej miedzi beztlenowej i ghdzie mozna kupic oryginalne dobrej jakosci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...