Skocz do zawartości

konektory oczkowe - skręcane


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

bylem ale najmniejszy jest na 50mm2

 

Disaster w ofercie Hollywood'a i Stingera są . Zobacz na essa :)

 

Wolly24 z Hollywood'a nie ma a Stinger tez jest tylko jeden srednica otworu 8mm czyli na kabel 53mm2

 

potrzebuje na 35mm2 i rozmiar kablowo mniejszy to chyba 20mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to pewnie zamowie te sinusy..... i zezby nie zakladac nowego tematu nie ma nikt na stanie moze takich srub MONACOR MZF-8615 (5x30mm) - potrzebowałbym 8szt. Gdzie nie dzwonie w W-wie to wszedzie muszą zamawiać bedą w przyszlym tygodniu lub jeszcze pozniej (a że jestem w gorącej wodzie kąpany to średnio mnie taka odpowiedz zadawala :P ) poza tym nie wiem na ile to prawda ale powiedzieli mi ze tam jest ok 100 szt. Na *uj mi tyle, wiem koszt zaden ale potrzebuje 8szt. i najlepiej w tym tygodniu (nie ma nikt w nadwyzce) - najchętniej W-wa - z checią odkupie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra temat częsciowo rozkminiony - teraz kolejna rzecz :P Gdzie w W-wie moge dostać od ręki bądz może komus zostało troche tej pianki GMS-022 (tej najgrubszej 12mm)? Potrzebuje dosłownie tyle aby obkleić pierścieni mdf dokoła woofera do tapicerki zeby bass mi nie uciekał pod tapicerke. Jezeli komus w W-wie zostało ( chętnie odkupie kawałek), ewentualnie może wiecie gdzie od ręki dostane cały arkusz (mimo ze az tyle mi nie potrzeba)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ja mam gąbkę taką co tapicerzy używają ile chcesz :)

 

potrzebuje tylko tyle zeby "otulić" pierscien woofer'a z jednej i drugiej strony (wysokosc do tapicerki drzwi), nie mam pojecia ile to bedzie - ale git podjade ktoregos dnia - zgadamy sie w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...