Skocz do zawartości

es380..??


Damiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na tym forum i od razu mam pytanie. Mam zamiar kupić Hertza es380 bo mój es300 jak narazie zakończył swój żywot a pozatym chce coś mocniejszego. co powiecie na temat tego głośnika? może doradzicie jakiś lepszy w tym przedziale cenowym (+/-500zł). Jak narazie miałem es250 oraz tego es300 i byłem jak najbardziej zadowolony z hertza. Z góry dzieki za pomoc.pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wybrał VIBE BLACK AIR II 15 używka na allegro podobno w super stanie i kosztuje 400 stówki a jak coś z nowych to LANZAR HRW154D (470 zeta) Słuchałem akurat ten Vibe no i powiem że głośniczek konkretny tylko właśnie kwestia jego stanu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy mi na mocnym ale nie byle jakim basie. Wiem jak gra hertz i jego dźwięk mi odpowiada. Co do vibe to mam porównanie bo kumpel ma w swoim 2 takie i jakoś średnio mi odpowiada. Słychać różnice miedzy vibe a hertz. tego Lanzara jeszcze nie miałem okazji słuchać oblookam jakie ma paramertry i sie zastanowie. dzieki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiano,

pozatym chce coś mocniejszego

więc w sumie nie sądzę żeby autor zmienił preferencje tylko apetyt rośnie w miarę jedzenia ,każdy kto już jakiś czas "bawi" się w CA wie o tym co do samego tematu nie wątpliwie jeśli się nie dowiemy jaki wzmak będzie pędził suba ciężko jest coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zalezy mi na szybkim basie. Tylko ma być konkretne walnięcie a co do es300 to nie moge powiedziec że sie spalił tylko poprostu przewody które idą z kosza do spodu membrany sie parenaście razy upaliły a lutowanie czegoś takiego cięzko wygląda. Wytrzymuje na troche ale pojakiś czasie znowy sie upala a teraz tak sie upalił że nie da sie juz przylutowac. musiał bym go do jakiegoś serwisu wysłać żeby wymienic te przewody. ale i tak juz dawno myślałem nad czymś mocniejszym. Być może te "kabelki" nie wytrzymały prądu bo sie zrobiły kolorowe :/ a co do pieca to narazie hpb1502 carpower (500rms) ale nie wykluczone że wzmacniacz tez bede zmieniał http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif Właśnie sie boje że ten carpower bedzie za słaby dla es380
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że napędzanie jakiejkolwiek 15" tym CP 1502 to nie jest najlepszy pomysł.Sądze że lepiej się rozejrzeć za jakaś konkretną 12" Za ta kasę i pod ten wzmak to es300 lub ewentualnie Lanzar max 12 to jedna z najbardziej sensownych kombinacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra 12" z 400watami rms-u na pokladzie tak aby 500watt carpowera mialo mały zapas i bedzie dobrze.15cali faktycznie troszke cienko chyba ze wezmie sie glosnik o słabszej mocy. Tyle ze 15 bedzie miała nizsze zejscie. Z 12 ja bym ci polecił HiFonics ZX-1254 glosniczek z nowej seri mam całkiem fajne uderzenie. Z 15calowek dobrze chodzi Crunch GP ale on ma 700wat rms-u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do vibe to mam porównanie bo kumpel ma w swoim 2 takie i jakoś średnio mi odpowiada
. o kurcze to jesteś wymagający ja słyszałem 2x10" z tej serii i powiem że wymiatały konkretnie miały niezłego kopa i o dziwo konkretne zejście.Jeżeli szukasz czegoś mocniejszego i to taka 15"( nawet w 2 sztukach) Ciebie nie zadowala to sądzę że długo będziesz szukał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...