Skocz do zawartości

Zwrotnice do przednich drzwi


lobelcik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupić głośniki na przód zestaw odseparowany i nie wiem czy szukać zestawu z zwrotnicami pod tweetery i woofer czy tylko pod same tweetery.

 

Zaznaczam ze basu mam dosyć w aucie brakuje mi tonów wysokich i średnich.

 

Czekam tez na propozycje cena do 300zl max 400zl preferuje raczej szybka nutkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić głośniki na przód zestaw odseparowany i nie wiem czy szukać zestawu z zwrotnicami pod tweetery i woofer czy tylko pod same tweetery.

 

Zwrotnica jest tylko jedna. Robi ona za rozdzielnie pasma. Wysokie partie pasma idą na tweetery ( sopran, inaczej) niskie rejestry pasma ( bas) idą na woofery. to takie łopatologiczne wyjaśnienie :wstyd:

 

Czekam tez na propozycje cena do 300zl max 400zl preferuje raczej szybka nutkę

 

Jeśli to ma być pod twój sprzęt który masz w podpisie to widzę to tak:

 

krok1. Wywalasz to coś z półki co masz sprzedajesz. masz trochę kasy.

krok2. Wytłumiasz przednie drzwi taśmą dekarską rolka około 100zł ( 30cmx10m spokojnie starcza na parę drzwi.) I zamontowujesz dystans z mdf-u 165mm dedykowany do twojej furki.

 

Jak tak zrobisz drzwi to można się z czystym sumieniem zabrać za kompletowanie przodu.

 

Na przód widzę coś takiego

-μ-Dimension EL Comp 6

i

do tego wzmacniacz np:

Axton C500x4 EL comp 6 dostały by dobre 50Wat do dyspozycji i myślę że taki przód by zagrał bardzo ciekawie.

lub

coś z stajni signata albo sony XM ( starej dobre szkoły sony a nie teraz tego gó***

 

Podsumowując musisz zainwestować trochę, więcej niż masz przewidziany na to budżet. Wtedy dopiero to dorówna tyłowi i taki system zagra naprawdę poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o brzmienie a to że marnują się dwa kanały to nie taki wielki ból

 

również V12 jak i audiosen wchodzą w ge http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif podałem tylko przykłady tak by autor miał obraz co go czeka :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...