Skocz do zawartości

kupię radio do 400PLN.


klawy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Moc: minimum 4x 50W

Odtwarzacz CD/MP3, wejście USB lub AUX, wyjście RCA

Kolor podświetlania: najlepiej bursztynowy, zielony odpada zupełnie.

 

Mile widziana "winda".

Najchętniej kupię radio firmy ALPINE z serii CDA.

Preferuję zakup przez allegro lub odbiór osobisty w okolicach Radomska, Częstochowy.

_

 

Kontakt:

GG - 7579158 (często niewidoczny)

email: lansownia@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponowałem temu kolesiowi 9851r a koleś mi pisze ze poza Allegro weźmie za mniej i wyliczył mi ze 31zl z groszami zapłacę prozwizjii jak mu obniże o ta kwotę to podjedzie i weźmie sprzedałem radio za kwotę taka jaka była na Allegro 410pln. Darujcie sobie tego typka nie warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponowałem temu kolesiowi 9851r a koleś mi pisze ze poza Allegro weźmie za mniej i wyliczył mi ze 31zl z groszami zapłacę prozwizjii jak mu obniże o ta kwotę to podjedzie i weźmie sprzedałem radio za kwotę taka jaka była na Allegro 410pln. Darujcie sobie tego typka nie warto

 

 

klawyżwawy: (Wtorek 13.12.2011 23:49)

Aaaa.

Jesteś z Częstochowy? :)

9851r: (Wtorek 13.12.2011 23:49)

tak

klawyżwawy: (Wtorek 13.12.2011 23:49)

Klasa.

Codziennie tam jestem, bo tam studiuję.

Ile poza allegro?

Odchodzi przesyłka i prowizja dla allegro.

9851r: (Wtorek 13.12.2011 23:50)

no 380pln jak odbierzesz osobiście ale ja jestem w tej chwili za granicą bede 23 grudnia w PL

radio jest co prawda u mnie w domu w czestochowie

klawyżwawy: (Wtorek 13.12.2011 23:50)

Prowizja - przesyłka = 31.85

(Wtorek 13.12.2011 23:51)

Skoro miałby je kto wysłać to chyba jest też opcja, że miałby kto mi je podać...

9851r: (Wtorek 13.12.2011 23:51)

no moja żona jest ale wole osobiscie jak ja jestem

jak ktos odbiera

bezpieczniej

dla mojej żony

klawyżwawy: (Wtorek 13.12.2011 23:52)

Nie jestem bandytą.

Rany boskie...

9851r: (Wtorek 13.12.2011 23:52)

nie mówie ze jestes

ale rózne typy sie trafiaja

juz miałem taki przypadek

było umówione zona podała

a gośc cis zaczał motac

 

_

 

tyle w temacie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 410zł to chyba bez wysyłki? Wysyłke sie dodaje :)

A jak bierzesz juz od kogos z forum, kurcze jak bym kupował towar ktory kosztuje 410zł to bym stargował do okrągłej sumy 400... Juz o 2zł z groszami bym sie nie rzucał..

Nie podoba ci sie design? Design to na koniec.. To ma grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawy no wlasnie tyle w temacie radio poszło za cenę jaka chciałem 410pln a nie za twoja z wyliczankami z kosmosu to tyle zaproponowałem 380pln ale chciałeś taniej więc nie było sensu tematu ciągnąć jak nie masz na radio pieniędzy to poszukam czegoś taniej proste.

P.s. Zomer1980 wiesz ze u mnie ceny są podawane już z wysylka :) na forum a Allegro to wiadomo 15pln za priorytet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine CDA 9847R - 320 zł + zawioze ci do Czewy w bdb stanie - mozliwy odsłuch .

jak cos to wal PW

 

na allegro - 260PLN

 

z 410 zł zapłacisz 3% czyli 12,30 zł

 

przesyłka radia to 14,50 zł razem 26-27 zł

 

100,01-1000 zł

5 zł plus 3% kwoty powyżej 100 zł

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cda 9847r PANEL ALPINE CDA - 9847R JAK NOWY (1992450746) - Aukcje internetowe Allegro klawy o tym radiu piszesz za 260zł? Toż to sam panel. Nie wiem po co tutaj zamieściłeś ogłoszenie, przecież jest allegro! Co Ty myślałeś, że ktoś sprzeda Ci radio za grosze, albo pół ceny? Ludzie tutaj wiedzą co sprzedają i są świadomi wartości towaru.

Cwaniaczek jeden :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na ceny. ;]

 

http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&string=9847r&search_type=1&shop=0&closed=1&exclude=&prepareTime=0&price_from=&price_to=&category=0&order=t&view=gtext&buy=0

 

_

 

A poza tym to naucz się czytać, bo chyba nie zauważyłeś, że szukam radia z minimum 4x50W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...