Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Subwoofera stabilny do 2 Ohm


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witanko :) Koledzy, przymierzam się do zmiany wzmacniacza 4 kanałowego ESX V440.4 na wzmacniacz pod subwoofer, wzmacniacz stabilny przy 2 Ohm w mostku, moc przy 2 Ohm około 400-500 RMS. Dawajcie propozycje :) A może ma ktoś na zbyciu jakiś przyzwoity wzmacniacz spełniający te parametry a potrzebuje takiego ESX, to może stuknąć na PW :P Cenowo mniej więcej wartość ESX, której nie znam, bo nie ma takiego sprzętu nigdzie (myślę około 300 PLN).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by starczył jakiś Axton C109, czy coś na ten kształt - nie wymagam wiele, tylko tej stabilności, poprawnej jakości i odpowiedniej mocy. Trochę przymierzałem się do subwoofera Helixa HXS 1006 - nietypowa impedancja 2 x 6 Ohm. Połączyć w 3 Ohmy i to zasilić. Mam wzmacniacz stabilny w 4 Ohmy i trochę się obawiam, czy czasami się nie wysypie przy 3 Ohm, choć to blisko 4 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przymierzałem się do subwoofera Helixa HXS 1006 - nietypowa impedancja 2 x 6 Ohm. Połączyć w 3 Ohmy i to zasilić. Mam wzmacniacz stabilny w 4 Ohmy i trochę się obawiam, czy czasami się nie wysypie przy 3 Ohm, choć to blisko 4 :P

Poprzymierzane... Na przyszłość bez obaw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, przymierzałem się a nie napaliłem :P Póki co jeździ ten DS 300 ze mną, tylko wolał bym coś mocniejszego, co potrafi mocniej kopnąć... Mam nadzieję, że DS się sprzeda może i wtedy coś będzie trzeba zakupić, coś co ma te 250 - 300 watuffff :), ale przy 4 Ohm, bo ten cudak Audio Design ma te 330 :P A miałem nie wymieniać nazwy suba :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dawno go widziałem, ale dopiero kończę skrzynkę wbudowaną w boczek Nissana, nie byłem pewien co z tym wzmacniaczem i dedukuję, że trafił w Twoje łapki :P. Pozostało ją obić i pomierzyć ile litrów mi wyszło (szacuję okolice 26, więc sporo) i jak się mój tłuczek sprzeda, będę coś brał pewnie z używek - może się coś na Forum znajdzie przyzwoitego i w miarę niedrogiego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...