Skocz do zawartości

Lanzar Max12 czy Max Pro 124 do PY-2H30R


mrluke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka,

który głosnik byście Panowie i Panie polecili do wzmacniacza który wlasnie zakupiłem a jest nim PY-2H30R? na przodzie mam zestaw odseparowany z Audisonem LR 604 XR natomiast na tył chcialbym jakis niedrogi a Zajefajny glosnik do Mocnego Uderzenia Techno i sporadycznie jakis a'la Rap. Chciałbym aby głosnik ten nie był za słaby do tego PeJiNga i najbardziej jak to tylko mozliwe w tej strefie cenowej wykorzystywal parametry wzmacniacza.

 

p.s. myslalem o ktoryms z tych dwóch w tytule...

 

:hyhy:

 

dodam jeszcze tylko ze bedzie mi to gralo w VW T4 Transporterku. No i jak juz bedzie wiadomo jaki glosnik to next pytanie która skrzynka do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lanzar max 12.. pro jest 2cewkowy i bedzie ci słabiej grał.. Ten alien ma 500watt w mosteczku kiedys sie nim bawiłem kopa ma chociaz DF słabszy,ale do lanzarka to bedzie git, nawet bym za mocno gainu nie odkrecał.. Polece duza bude pod lanzara i wycisniesz cała esencje z glosnika. Skrzyneczka 70litrow a strojenie pod ten glosnik bym dał na 40hz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lanzar max 12.. pro jest 2cewkowy i bedzie ci słabiej grał.. Ten alien ma 500watt w mosteczku kiedys sie nim bawiłem kopa ma chociaz DF słabszy,ale do lanzarka to bedzie git, nawet bym za mocno gainu nie odkrecał.. Polece duza bude pod lanzara i wycisniesz cała esencje z glosnika. Skrzyneczka 70litrow a strojenie pod ten glosnik bym dał na 40hz..

 

ten MAX PRO 124 ma jedną cewke a nie dwie... byc moze jest i z dwoma, ale ten akurat o ktory mi chodzi ma jedna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zomer1980, Witam potrzebuje twojej pomocy jestes uzytkownikiem kenwoodow i miales z nimi wiele do czynienia wiec powiedz bo nie moge tego znalersc czy KDC-BT8141UY pracuje na przetwornikach wolfsona i ogolnie czy jest to wysoki model bo zwodzi mnie to "bt" przed numerem bo zazwyczaj jest "w" jezeli go sluchales to co o nim myslisz i ogolnie jak w paru slowach mozesz opisac dzwiek z kenwoodow na jakie pasma najbardziej jest kladziony nacisk. z gory dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...