Skocz do zawartości

16stki pod wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I co możesz o nich powiedzieć?

 

Mogę powiedzieć że:

GMS 1865 leżą sobie już w szafie

 

Ciekawe jak wypada w porównaniu do woofera Tempo 6.

 

Nie znam tego woofera więc się nie wypowiem, jutro w chwili wolnej właduje go do KAczki, zobaczę jak się ma bezpośrednio w porównaniu do SP650

 

jak podłączyć te 1865, bo one mają jakąś cewkę wsadzoną, wywalacie ją?? Czy zostaje??

 

To zabezpieczenie dolnoprzepustowe, mając procesor możesz ją wywalić, o ile pamiętam zalecane też przyciecie przy 40Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka, teraz znalazłem maila z zaleceniami

 

Przyciać go przy 40Hz/12 a zdjąć cewkę jak ma grać na 2 drogach

 

Dla mnie podziały pasywne to czeski film, nigdy nie miałem o tym pojęcia, czym i jak się zabezpiecza, jakie wartości są potrzebne i do czego, i nie zamierzam w to się zagłębiać, niech inni co się w tym czują dobrze się tym zajmują.

 

Tak więc w poprzednim poście powinna być edycja - cewka to filtr dolnoprzepustowy a nie zabezpieczenie od dołu. Dodatkowo nie można ich przeciążać pełnym od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jak ktoś chce, dysponuje nimi.

 

Tak samo jak będę dysponował GZ PW 18 ale wersją limitowaną do zastosowania tylko w 3 drogach z niskim podziałem, ale tych głośników nie będę od tak sobie wysyłał.

Głośniki dostosowane do pracy w drzwiach, pasmo przenoszenia 40-500Hz

kilka suchych danych:

post-3212-0-48698300-1323604539_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak coś polskiego???

 

http://moto.allegro.pl/zestaw-glosnikow-samochodowych-tonsil-sf-300-75w-i1967677533.html Tonsil sf300. Tylko czy to ma 75W RMS? Bo nie chcę tego spalić wzmacniaczem 50W. Czy to jest jakiś głośnik z minionej epoki?

I do tego http://moto.allegro.pl/glosniki-samochodowe-tonsil-dt2508-idealne-i1981110199.html piszczki DT2508. Wtedy dokupić tylko jakąś zwrotnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I do tego http://moto.allegro....1981110199.html piszczki DT2508. Wtedy dokupić tylko jakąś zwrotnicę.

 

W aukcji pisze że to ma wbudowany kondensator. Czy to jest jakaś funkcja zwrotnicy?

Bo polecane DMSy by poszły w drzwi (tam jest ta cewka/kondensator co jest zwrotnicą). I wtedy taki zestaw bym nie musiał kupować dodatkowych zwrotnic. Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...