Skocz do zawartości

16stki pod wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam pomysłu na "przód" w samochodzie.

 

To może zacznę od tego co jest/było?

 

Stałem się posiadaczem starego wzmacniacza Alpine MRVF250. 4x50W. Samochód w drzwiach posiadał Magnaty CarFit 162 (takie http://moto.allegro.pl/magnat-car-fit-162-uniwersalny-montaz-i1964173931.html ). I te głośniki nie mają RMS50W, bo uległy przypaleniu przy 75% mocy wzmacniacza. Dobrze że te głośniki miały już swoje lata.

 

Miałem wstawiać w przód coś w deseń. Czyli 16stka z zintegrowanym wysokotonowcem. Ale jak czytam, to lepiej kupić zestaw odseparowany ze zwrotnicą. I chyba pójdę tą drogą. Renegade RX6.2

http://moto.allegro.pl/renegade-hifonics-rx-6-2c-165mm-200w-audiopower-i1966869428.html lub coś w tym stylu do 200zł. To też przypalę wzmacniaczem 50W?

 

Wogóle mój pierwszy post na forum. Przyjmę konstrukrywną krytykę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Biorąc pod uwagę za ile można nabyć ten system i to co oferuje to czemu nie.

 

No i co taki tragiczny ten gwizdek?

 

Też zanabyłem do moich hm170z0 ;)

 

Coby komplet audaxa był do odsłuchu w tyrce ;P

 

Już któryś raz słyszałem że bl160 to nic innego jak.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee.... szczególnie szmaciane kopółki, które w komorach nie nadążają za membraną :D ktoś porównywał bezpośrednio je bezpośrenio? BL160 słuchałem w komorach i basem dawały srogo, ale brakowało kopa jakiego dają R6A. Pewnie zagrały by lepiej gdybyśmy je zestroili, bo to była naprawde szybka wrzutka :D 20min z wkręceniem, posłuchaniem i wykręceniem.

 

P.S.

R6 czy R6A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak sie zapytam-jaka jest gł.montażu tych ama bl 160?

 

O to jest bardzo dobre pytanie ;-)

 

Widzę że mój wątek stał się miejscem kłótni i sporów!

 

A z innej beczki. W czasie kryzysu. Czy jakaś polska firma produkuje jakieś głośniki 16cm do samochodów?

 

Bo ja mam u siebie pod ręką dwa zabytkowe STX GDN 17-80-4 ale one pójdą na tył samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...