Skocz do zawartości

Pomóżcie wybrać telefon komórkowy


SynDmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję nowy telefon bo stara dobra Nokia 6300 odmówiła mi posłuszeństwa. Chciałem wziąć coś w Plusie Mix bo cieniutko z gotówka stoję (zaliczyłem dzika moja e39) ale w ofercie maja prawie same dotykowe padła. Chcę mały, prosty telefon, bez klapek, rozsuwanych wyświetlaczy, ze zwykłą klawiaturą , dobrym aparatem (minimum 3,2 megapixela) i wytrzymałą baterią.

Dawno nie kupowałem nic nowego i nie jestem na bieżąco w tym temacie.

Jeśli naprawdę nie ma w Miksie telefonów spełniających moje wymagania, to wezmę tam jakieś padło na 24 doładowania za złotówkę, sprzedam od razu i kupię używkę.

Cena do 600 zł

Proszę o propozycję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam E52 od kiedy weszła na rynek (wtedy nawet w "nie najmniejszym" abonamencie dałem za nią prawie 400zł, więc teraz cena jest naprawdę okazyjna) i mogę Ci o niej powiedzieć tak:

Wygląd super - ale wykonanie nie do końca, trochę potrafią odchodzić plastiki

Bateria po prawie 2 latach użytkowania teraz trzyma mi z zegarkiem w ręku 7 dni. Przy dzwonieniu, pisaniu wielu sms'ów i korzystaniu z internetu.

Głośnik jest bolączką tego modelu, przy najwyższej głośności potrafi charczeć.

Cała reszta dodatków działa bdb, nawigacje, czujniki itd.

 

Jakbym miał kupować nowy telefon to chyba wezmę następną E52 mimo jej "bolączek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałeś 6300 i ten telefon podobał ci się za jego łatwość w użytkowaniu (bez symbiana) jak i wygląd to może warto kupić 6700 classic.

(posiada obudowę z stali nierdzewnej ,aparat 5mpx, gps ,karta pamięci i inne funkcje )

ja osobiście mam taki telefon i jestem z niego bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzien temu trafilem E34 w sarne. Moze to nie dzik, ale Bambi tez nie przypominala. Mozesz sie wiec pocieszyc, ze nie jestes sam.

 

Ja miałem niestety pecha, bo dzikusek miał około 90 kg i leżał już rozjechany :mur1: Trafiłem go prawym kołem, poszło prawie całe zawieszenie, amortyzator, wahacze, piasta, listwa kierownicza, miska, intercooler, zderzak, silnik "spadł" bo pękła łapa i poducha :kwasny:

 

Wracając do telefonów, 6700 i e52 mnie zainteresowały. Ale czy w tej 6700 górne klawisze są "dotykowe" czy normalnie wciskane? Pytanie czy będzie ich oferta w Mixie :looka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SynDmx polecam nokie e72 bardzo dobry aparat, świetna klawiatura qwerty, bateria trzyma około tygodnia, telefon godny polecenia, w tej kwocie nie kupisz nic lepszego zastanów się dobrze :) nokie 6700 odradzam, miałem i 5 razy leżała w serwisie.... poczytaj fora na temat tej nokii po drugie telefon nic nie oferuje oprócz aparatu i gpsu (telefon bez systemu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy E52 to jest nie wypał .

Nówka z salonu :

Po 1 miesiącu padł głośnik ( zaczął charczeć)

ciągle problemy z zawieszaniem

Robisz fotę podczas zapisu zawiecha kilkanaście sekund

Przerywasz połączenie , wisi , nie reagują klawisze :)

Nic nie dają zmiany oprogramowania na najnowsze.

 

Moi znajomi tez narzekają na swoje E52 ( gubią zasięg itp )

 

Ma z 2 zalety

bateria trzyma z tydzień

i czasami przydaje się navigacja ( oczywiście nie firmowa Nokii bo jest do bani )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C5 też mi się podoba, może coś o niej?

Mam C5 już dość długo, fajny tel. na symbianie z ARM11 600MHz więc nie jest najwolniejszy ale czasami trochę się przytnie jak to fon z symbianem, aparat robi takie sobie fotki ale ja mam ten starszy model w nowym jest jakiś lepszy, bateria przy częstym używaniu max 3-4 dni, wbudowany moduł GPS bez połączenia z netem bardzo długo znajduje satelity, ogólnie to fajny tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotykowe wcale nie sa takie zle. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony na dotykowe i z noki E52 zmieniłem na 5800. E52 była szybsza, lepsza nawigacja ( tzn nadajnik), nie zawiesza sie jesli umie sie z niej kozystac tj zamyka aplikacje a nie minimalizuje*, i ta bateria wcale nie jest taka mocna. 7 dni to jak sie go nie uzywa :) i strasznie delikatna mechanicznie E52:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie propozycje, zakupiłem 6700 i jestem bardzo zadowolony. Widać że jest bardzo solidnie wykonana, obsługa bardzo prosta i nic się nie zawiesza (przynajmniej na razie :hyhy: ). Chciałem wziąć coś w mixie ale ceny są takie że sprzedając do komisu zarobiłbym max 200 zł, wolałem wydać trochę gotówki i mieć spokój z doładowaniami.

Pozdrawiam :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...