Skocz do zawartości

Kogoś z W-wy szukam...


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem z kolegami, koledze nawigację na tej aukcji: http://allegro.pl/na...1878813097.html i niestety użytkownik nie odpowiada. Konto ma teraz zawieszone. W lokalizacji ma wpisane Warszawa.

 

Miałbym prośbę do kogoś z Warszawy, jakby mógł się coś dowiedzieć w mojej sprawie, żeby klient chociaż kasę oddał, bo to składkowy prezent był i teraz ani prezentu ani kasy :/

 

Byłbym wdzięczny.

 

Dane jegomościa wyślę na PW chętnemu.

 

P.S. Nie wiem jak podpisać teraz link :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres to lipa,ale podaj ulicę.Może ktoś jest w okolicy to sprawdzi.Przy takim przekręcie to chyba żadna tajemnica.

Dziwię się że jeszcze tyle ludzi daje się nabrać.Licytowałeś przedmiot od gościa który ma ponad 200 negatywów...jesteś hardkorem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytowałeś przedmiot od gościa który ma ponad 200 negatywów...jesteś hardkorem

To po pierwsze, oczywiście gdyby te 500 negatywów było przy powiedzmy 10 000 pozytywów to inaczej by wyglądało ale tu ewidentnie ktoś się napalił i pewnie nawet nie spojrzał na komentarze. I negatywów gość ma dużo więcej, tylko niektórzy zamiast negatywu wystawili pozytyw a w tym przypadku same treści komentarzy wiele wyjaśniają. Współczuję, raczej nie licz na odzyskanie kasy, ja na początku działania na alledrogo też zostałem oszukany na 150 pln, gość mimo że dostał wyrok więzienia i miał oddać wszystkim poszkodowanym pieniądze to do dziś dnia nie zobaczyłem złamanego grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie róbmy ze mnie głupka większego niż jestem :P jak kupowałem, klient nie miał jeszcze tych negatywów. Konto było "pozytywne".

2. Panowie, adres:Ząbkowska 12/63 Warszawa

Jeśli któryś z kolegów byłby tak uprzejmy i sprawdził czy to w ogóle istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tak patrze na tą aukcję i sprzedającego i szczerze to mi nie szkoda takich ludzi jak Kamul czy jego kolegi (bez obrazy nic do ciebie nie mam) ale kiedy k...a się ludzie nauczą że okazja to zazwyczaj wajcha a już napewno jak sie ma ponad 500 negatywów czemu wogóle ktoś kupuje od takich sprzedawców przecież to wajchą śmierdzi na kilometr. Niestety ale sam jesteś sobie winien i twoi koledzy że zakupiliście coś od tego oszusta bo inaczej nie mozna go nazwac. Szanse na odzyskanie chajcu Z E R O W E nieprzyjemne ale prawdziwe niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rozumiem, ale zobaczcie na daty komentarzy :) to 500> złapał przez ostatnie 30 dni, a ja aukcję wygrałem ponad 30 dni temu. Zatem konto było "czyste" (w związku z tym nie wiem czy dalej jestem hardkorem :rotfl: )

2. Wcześniej miał w sumie same pozytywy i to nie 10, ale ponad 100

3. Słyszałem już o zakupach z Chin i ponoć były to udane zakupy

4. Cena nie musiała być okazyjna, ale była (bo aukcja była BCM).

5. Ta nawigacja to nic innego jak bliźniak GOCLEVER'a 7" zatem mniej więcej ja dałem za niego połowę wartości (ale pamiętajmy, że to produkt nie "brandowany", zatem to tłumaczyłoby cenę).

 

P.S. Aż tak nie muszę się uczyć inwestować kasę :P no offence & non taken :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, którzy zdeklarowali się tam zajrzeć dostali PW z większą ilością danych.

 

Jeśli użytkownik wcześniej był w porządku to widzę jeszcze jedną z możliwości, a powiem ją na przykładzie kolegi.

 

Kolega kupił radio, miało iść z Krakowa. Nie przyszło przez miesiąc, kontakt nawet ze sprzedającym był w pierwszym tygodniu, a potem się urwał. I cisza...

Co się okazało, facet miał wypadek, na tyle poważny, że 2 tygodnie leżał w śpiączce w szpitalu, a potem tam jeszcze był na obserwacji itd. Paczki nie zdążył wysłać, ale to nie znaczy, że nie miał zamiaru. Oczywiście radio w końcu kolega dostał, i wszystko było ok.

 

A tak bardziej humorystycznie, zanim kolega dostał radio (bo sprzedający nie mógł sam wysłać paczki, a polecił to zrobić żonie/dziewczynie) paczka została wysłana do Lubina zamiast do Lublina i też wyszedł trochę cyrk, no ale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...