Skocz do zawartości

2 nowe głośniki 100mm i 2 120mm to cultowego mercedesa


mastaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to slabo widze uparles sie na tego merca.Jedno wyklucza drugie, chcesz miec audio to kup komplet starej tapicery i do dziela.Twoje auto czy na jakies konkursy, ze musi byc taki orginal.Robic cos konkretnie, albo kupic sobie sluchawki do telef.Badz http://allegro.pl/radio-blaupunkt-heidelberg-rcm40-rarytas-i2017988799.html i dwa glosniki.Reszta tych pomyslow to jakas pomylka.

 

Szukasz hi endu w cenie waty cukrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale ten kenio z xmem już da rade z tym sprzętem (chyba ma te odpowiednie filtry) ;>

 

Nie kumam. Upierałeś się na beckera ze względu na wygląd bo alpina zbyt futurystycznochoinkowa- ok zrozumiałe.

Kenio z linka, jak dla mnie, jeszcze bardziej daje po gałach futurystycznym wyglądem niż klasyczna np 7893/94, bądż 9812/13.

I Kenio również nie ma opóżnień i... kosztuje tyle samo co w/w alpiny....

 

Tutaj wszyscy beda sie przescigac zaraz i narzucac zebys kupil najlepsze na jakie cie stac. PYtanie tylko czy sam wiesz co uzyskasz, czy chcesz za taki efekt nie malo zaplacic.

 

wskaż proszę jeden wpis w tym temacie, który nakłania autora do kupna sprzętu poza jego budżetem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukasz hi endu w cenie waty cukrowej.

 

no wiesz .. dla nie których 1500zł to jest bardzo dużo, dla nie których prawie nic, zanim wydam te pieniądze wolę wiedzieć że kupie coś co jest warte tej kwoty, to nie jest tak hop siup :)

 

mehow wielkie dzięki za 'trzeźwość' w komentarzach, ale akurat kenwood jest zdecydowanie mniej kolorodisco niz alpiny (w dodatku 95% srebrnych....), po zmianie całego podświetlenia na żółto będzie tylko kontrast żółty-czerń, a nie zielone przyciski czy niebieskie, no ale każdy ma jakieś właśne wytyczne co do walorów estetycznych, mniejsza o to bo rzeczywiście, alpinka lepsze radio, będę musiał się zastanowić - wygląd vs jakość, i to i to jest dla mnie bardzo ważne a ze sobą na pewno się nie wiąże w mojej kwocie, tylko że to auto będzie pokazywane na zlotach zabytkowych mercedesów a nie audio na zlotach CA. Wiem że przydałyby się 165 w drzwiach ale po prostu - odpada, zamontuje te 100, będzie źle, niesmak, opchniemy i pójdziemy krok dalej, człowiek uczy się na błędach, chociaż priorytetów raczej nie zmienię, może po części mnie nie zrozumiecie, ale dostałem sporo informacji, pomocy, podpowiedzi za co szczerze wam dziękuję, podziałamy, będą efekty, odezwę się na pewno, co do porad chyba na tym skończę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...