Skocz do zawartości

Dobry zestaw 165mm z małą głębokością montażową


Sqizzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was,

 

 

posiadam audi a4 b5, co niektórzy wiedzą jak wspaniałe do przeróbek drzwi są w tym aucie. Aktualnie mam w nie "wciśnięte" Vibe BlackAir6 ( jestem, a w zasadzie byłem strasznie z nich niezadowolony). Niestety jeden z wooferów trzeszczy, pomimo że zestaw ma troszkę ponad rok i absolutnie nie był przeciążany.

 

Możecie mi polecić głośniki z małą głębokością montażową, lub z małym magnesem, ponieważ w miejscu w którym montuje się głośnik przechodzi prowadnica od szyby.

 

 

Zastanawiam się nad PB L-60cx, kolega rysiu ma je w dobrej cenie. Ogólnie nie zależy mi na łupaniu i waleniu w aucie, chcę posłuchać dobrej jakościowo muzyki. Jeśli chodzi o rodzaj muzyki to bywa to u mnie różnie, co wpadnie w ucho to wpada również do auta, no może poza rockiem, metalem.

 

 

Zestaw opiera się na Pioneerze Avic-f900bt. Reszta będzie poprawiana. Obecnie siedzi magnat rx44, który idealnie nadaje się na wzmacniacz do skrzyni, i dlatego będzie zmieniany. Subwoofer to Rockford R1 w CL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze już gdzieś tutaj kiedyś zamieszczony tekst, bo widzę że jeszcze czasem lata stara "szeptana prawda". :wink:

"Temat ze słabym mocowaniu przewodów do tweetera to już dosyć odległa historia, tak samo jak wadliwy klej górnego zawieszenia w pewnej partii wooferów S. Zarówno w całej serii S jak i L teraz klej jest inny a kable do tweeterów są obecnie grubsze, są większe pola do ich lutowania i przede wszystkim są mocno przymocowane i zabezpieczone przed wyrwaniem przez dodatkowe zalanie twardym klejem przy samym głośniku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...