Skocz do zawartości

Jaką macie pracę? A może jeszcze szkoła?


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem czy to jest nie osiagalne , sam zalatwiajac rozne sprawy po miescie bez wyjazdow dalszych robie 30tys a jak do tego wakacje z 4 razy w roku to juz mamy kolejne kilka tysiecy km, czasami wychodzi jeszcze wiecej teraz mam nowe auto od sierpnia a juz zrobilem 14tys jazda po miescie i jeden wypad do Zakopanego a moja praca nie polega na jezdzie autem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 rok liceum ogólnokształcącego zaocznie (życie zmusiło), w planach zaoczne technikum elektromechaniczne następnie elektromechanika/mechatronika/elektronika.

 

Praca od roku: Montaż alarmów, monitoringów, automatyki bram, tworzenie sieci komputerowych, telefonicznych oraz domofonowych :)

W sumie, to robię to co lubię, ale hobby jest wiele, m.in. fotografia, komputery (teraz już mniej, w przeszłości tylko tym się zajmowałem), stolarstwo, ślusarstwo (często wykonuję drobne zlecenia jak schody metalowe, ramy pod banery itd.).

 

Jestem na etapie zakładania własnej działalności w branży CA. Najbardziej motywuje mnie fakt, że lubię się przy tym bawić i duże zdolności manualne, zaplecze sprzętowe oraz duże garaże :D A tak na poważnie, gdy patrzę na pracę firm z branży w Częstochowie to płakać mi się chce, jak można robić takie niefachowe rzeczy i brać za to takie duże pieniądze, chcę coś zmienić w tej sprawie - czy mi się uda, czas pokaże.

 

Złota rączka, gratuluje i mam nadzieje, ze uda Ci się z rozkręceniem działalności. :wink:

 

 

Ja startowałem na Fizyce i Astronomii, przeszedłem na Ekonomie i zapowiada się na rezygnacje ze studiów.

Aktualnie nie pracuje, dorabiałem w restauracji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury22 chyba troche podkoloryzowales z tymi km, a wiem co mowie bo staruszek w tygodniu robi okolo 6kkm tirem i w domu jest gosciem.oczywiscie ma co jakis czas pauze dluga itp, rocznie okolo 180kkm robi.

 

sam jestem brygadzista w zakladzie zajmujacym sie powloka cynkowa nakladana ogniowo. Skonczylem Technikum w zawodzie technik mechanik pojazdow samochodowych. Jestem gadzeciazem z powolania, lubie bawic sie z montazemanten sate;itarnych,montazem tv, kin domowych itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury22 chyba troche podkoloryzowales z tymi km, a wiem co mowie bo staruszek w tygodniu robi okolo 6kkm tirem i w domu jest gosciem.oczywiscie ma co jakis czas pauze dluga itp, rocznie okolo 180kkm robi.

 

osobowym łatwo o kilometry, ba można powiedzieć, że o wiele łatwiej, niż ciężarówką.

 

a żeby nie było OT, to pracuję w branży logistycznej (i tyle wystarczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury22 chyba troche podkoloryzowales z tymi km

Nie mam w zwyczaju :)

w tygodniu robi okolo 6kkm tirem

Niekiedy też mi tyle wyjdzie :)

 

Temat jest prosty , moim terenem pracy jest od wrocławia , opola do białegostoku , warszawy i codziennie jestem w innym miejscu , a że mam małe dziecko , codziennie na wieczór staram się wracać . Zresztą jest parę osób z forum które mnie zna i widzi moje autko po roku które ma w tej chwili 100k km i w maju szykuje się do wymiany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jest parę osób z forum które mnie zna i widzi moje autko po roku które ma w tej chwili 100k km i w maju szykuje się do wymiany .

Potwierdzam,

 

A jakie zajechane szroty te "jego " auta! Dziury w tapicerkach, slupki jakies poprzerabiane, :rotfl: . Tylko bury przyspiesza na dziurach i piłuje tdiki do 4k rpm :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technik Mechanik o Specjalności Naprawa i Eksploatacja Pojazdów Samochodowych (bla bla bla)

 

Trzeci rok na kierunku Zarządzanie Produkcją.

 

Od blisko czterech lat pracuję jako Kierownik Zmiany w makarońskiej fabryce uszczelek do lodówek. Ogólnie średnio, ale można pościemniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zawodu jestem projektantą urządzeń radiowych. Ale już od początku lat 1990-ch pracują w dziedzinie informatyki.

W roku 1996-m byłem w Warszawie przez dwa tygodnie. Od tej wizyty mam dobre wrażenie.

W ciągu ostatnich 8 lat moim hobby jest car audio, a zwłaszcza budowy subwooferów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8 lat w Bankach, zaczynałem od telemarketingu, obecnie doradca w sektorze MSP, a z wykształcenia licencjat z zarządzania administracją publiczną i magisterka na kierunku transport i logistyka :)

Z racji, że bankowości mam serdecznie dość, szukam czegoś nowego, ciekawszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje w ASO peugota jest teraz niezla lipa, malo aut sie sprzedaja i nowych nie ma na wiekszosc trzeba sporo czekac.Kasa marna jedyny plus to , ze moge sie pobujac nowymi autami czasem tez klientow.Jak ludzie sa wporzo to daja sie przejechac.Jezdzilem kilkoma ferarynkami, astonem db9 itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inż. Mechanik, jestem "Capital Sales Manager" :). I chyba robię najwięcej km w roku bo nie jeżdżę a latam (jako pasażer :)) we wszystkie strony świata gdzie tylko chcą zaczynać produkować papier :) Bo dostarczamy całe linie produkcyjne. I to jest fajne bo można zwiedzić kawał świata :cwaniak:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inż. Mechanik, jestem "Capital Sales Manager" :). I chyba robię najwięcej km w roku bo nie jeżdżę a latam (jako pasażer :)) we wszystkie strony świata gdzie tylko chcą zaczynać produkować papier :) Bo dostarczamy całe linie produkcyjne. I to jest fajne bo można zwiedzić kawał świata :cwaniak:

Chyba pracujesz w tej firmie, gdzie przed emeryturą pracował mój dziadek :) (Wytwórnia papieru w Dąbrowicy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...