Skocz do zawartości

Jaką macie pracę? A może jeszcze szkoła?


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 rok liceum ogólnokształcącego zaocznie (życie zmusiło), w planach zaoczne technikum elektromechaniczne następnie elektromechanika/mechatronika/elektronika.

 

Praca od roku: Montaż alarmów, monitoringów, automatyki bram, tworzenie sieci komputerowych, telefonicznych oraz domofonowych :)

W sumie, to robię to co lubię, ale hobby jest wiele, m.in. fotografia, komputery (teraz już mniej, w przeszłości tylko tym się zajmowałem), stolarstwo, ślusarstwo (często wykonuję drobne zlecenia jak schody metalowe, ramy pod banery itd.).

 

Jestem na etapie zakładania własnej działalności w branży CA. Najbardziej motywuje mnie fakt, że lubię się przy tym bawić i duże zdolności manualne, zaplecze sprzętowe oraz duże garaże :D A tak na poważnie, gdy patrzę na pracę firm z branży w Częstochowie to płakać mi się chce, jak można robić takie niefachowe rzeczy i brać za to takie duże pieniądze, chcę coś zmienić w tej sprawie - czy mi się uda, czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zajmuję się CA, Home Audio (kina domowe, montaż telewizorów, głośników w łazienkach itp) dodatkowo montuję anteny satelitarne i całe instalacje zbiorcze (sat, analog, cyfrowa naziemna, monitoring itp)

 

http://AudioBas.pl/

http://SAT.AudioBas.pl/

 

I jeszcze studiuję Turystykę i Rekreację :P

 

Dla mnie ważne jest żeby robić to co się lubi.

Patrz w podpis :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wiecznym studentem :P Już 3 raz robię inny kierunek :P teraz zarządzanie na Uniwerku Szczecińskim, dorywcza praca jako złota rączka :P od czasu do czasu naprawiam kompy, montuje anteny satelitarne, zakładam audio, co kto chce:P Ale najważniejsze to się nie poddawać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie zawsze:P niestety drugi raz zawaliłem z powodu wypadku :( przez ro byłem niewidomy na prawe oko.

Wskocz teraz w anteny telewizji cyfrowej-naziemnej :)

Tylko miernik drogi, ale popyt duży!

ciekawe :) ale ja to akurat tylko z polecenia znajomy znajomego :) ale przemyśle bo rzeczywiście teraz rynek na to będzie spory :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończone Technikum Elektroniczne (Automatyka przemysłowa) We Wronkach

Studiowałem na Polibudzie Poznańskiej Mechanika i Budowa Maszyn ale zrezygnowałem z lenistwa i braku wolnych weekendów :P

Pracuje jako Elektronik/Mechanik maszyn w Phoenix Contact Wielkopolska.

Fajna praca, biorąc pod uwagę że pracuje ze mną około 30 dziewczyn i wszystkie trzeba "zadowolić" (naprawiając im maszyny oczywiście) :D

 

Sprzedaż używanych części samochodowych

 

No i czasem w weekendy gdzieś się pogra Housik w Clubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM w Lublinie

Poznałem ostatnio z tamtąd prof. Radwana , rewela człek :)

 

tylko ja smigam busem nie osobówką.. jak dluga i szeroka polska,za granice pociagiem lub samolotem

ja robię rocznie ok 100k km. wakacje i kiedy tylko mogę , wolę latać , plus jest taki że mam kiedy słuchać muzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...