Skocz do zawartości

subwoofer BOSE, jak zaistalowac


tom84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wlasnie kupiliem subwoofer BOSE dedykowany do mazdy6 sport. Myslalem ze jest to sub pasywny i wystarczy podlaczyc go do wzmaka, okazuje sie jednak ze jest aktywny. Wszystko byloby pieknie, ale kabel jest uciety, a ja nie mam zadnego schematu. Przez google nic nie moge znalesc, czy moze ktos z was mial z tym do czynienia. Nazwa modelu to GJ5A 66 960

Dodam, ze chce to wsadzic do colta cz2

post-8444-0-25237400-1321820762_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to kiepskie?

Niestety :/

Tak jak pisał kolega wyżej każdy przeważnie wyrzuca to z samochodu.

 

czy ktos moze wie konkretnie który kolor do czego?

Najprościej będzie chyba rozebrać to "cudo" i prześledzić na płytce gzie jaki kabelek dochodzi.

 

Ps.

Kiedyś takie cos rozbierałem ale nie przyszło mi do głowy aby zapamiętać kolorki kabelków :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moze troche nie na temat, ale tez o subwooferze bose. Mam pytanie czy ktos sie orientuje jaka pojemnosc moze miec taki subwofer i czy mialo by sens uzyc takiego suba jako formy tzn.(zrobic z zywicy cos na jego ksztalt).I wtedy po uzyskaniu odpowiedniej pojemnosci, sztywnej konstrukcji, zaaplikowac wiekszy glosniczek np.8" . Czy ktos cos takiego robil albo gdzies widzial?Wiem ze z takie malenstwa mega basu nie bedzie ale do uzupelnienia pasma moze by sie cos takiego nadalo...

 

Moze troche nie na temat, ale tez o subwooferze bose. Mam pytanie czy ktos sie orientuje jaka pojemnosc moze miec taki subwofer i czy mialo by sens uzyc takiego suba jako formy tzn.(zrobic z zywicy cos na jego ksztalt).I wtedy po uzyskaniu odpowiedniej pojemnosci, sztywnej konstrukcji, zaaplikowac wiekszy glosniczek np.8" . Czy ktos cos takiego robil albo gdzies widzial?Wiem ze z takie malenstwa mega basu nie bedzie ale do uzupelnienia pasma moze by sie cos takiego nadalo...

Nikt tego nie probowal? chodzi o to zeby wykorzystac miejsce w kole zapasowym i nie zagracac bagaznika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...