Skocz do zawartości

Początki "zestawu młodego amatora dźwięku"


phanteon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co dla ciebie jest drogo ? Bo za kompleksowa usuge montazu pewnie wyjdzie z 500-1000zl kwestia jak wiele beda mieli robic , ja juz kiedys pisalem jaki kosztorys sam dostalem jak zima zmienilem auto i chcialem zamontowac w warsztacie bo nie mialem garazu i bylo to

-glosniki w drzwiach + dystanse 170zl

-wygluszenie dekarka ( towar w cenie ) 300zl

-podlaczenie wzmaka i przeprowadzenie kabli do drzwi 270zl

 

Wiec licz podobnie , ja wolalem na sniegu wygluszyc i zamontowac to wszystko niz komu zaplacic za tak latwa prace 2 dni troche zmarzlem ale byla satysfakcja i efekt a kasa zostala w portfelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Klocki pomontowane. Pionek siedzi, zakupiłem też Helixa P10 w zamkniętej budzie. Obsługa radia opanowana w 30 min - jest parę funkcji do porzeźbienia...i kurna nie wiem "czy może bardziej tak a może tak,...a może uciąć kawałek tutaj a dać tam" :hyhy: . Rzęźbię ze zgraniem suba z frontem - nie mogę znaleźć kompromisu między fajnym uderzeniem frontu a dograniem sub. Instalator ostrzegał mnie, że sub jest bardzo mały jak na Passata i będzie dogrywał...to ja chce usłyszeć mocny bas wtedy, bo fakt, dogrywa, ale jak to jest bardzo słaby sub...to ja chce usłyszeć mocny albo chociaż "odpowiedni do gabarytów auta" :rotfl:

 

Co do radia - nie ma porównania - jakoś to wszystko takie przejrzyste, takie "sztywne" w porównaniu do rozmytej papki - inaczej tego nie umiem opisać...takie "powietrze/przestrzeń" się pojawiła.

 

Zauważyłem dwa minusy mojego CA, nie licząc, że to budżetówa klasa - panel pionka na stałe (trzeba ubezpieczyć szyby chyba) oraz pozostałości bagaznika - wzmak, sub, skrzynka z gratami...i dziś ledwo wsadziłem dwie 15stki zimówki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P88, w necie wyczytałem, że panel jest na stałe..raz spróbowałem go ściągnąć i jakoś nie szło, do tego nie widziałem guzika do wyciskania panelu..więc nie próbowałem za bardzo go ściągnąć...a jest ściągany ?? :mur1:

 

Zmiazdzyles mi cyce :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Ja mialem chwilowo w moim Galancie (kombi) Hertza HSa 250 i sadzil az milo.. Nie doczytalem czy nie masz czasem sedana ?? Tez nie slyszalem tego Helixa..

A radio.. Jak zrobisz kiedys aktywnie to zejdzie Ci z 30 dni na ogarniecie systemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...