Skocz do zawartości

Przód do 1000zł


inspire1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie głośniki do przednich drzwi oczywiście 165mm i wzmacniacz do tego? Auto w którym to będzie montowane to Toyota Avensis chyba 2001r (muszę się jeszce kumpla dopytać), kombi. Kwota do dyspozycji to 1000zł na wzmak + głośniczki, resztę już mam. Początkowo myślałem o hsk 165 i do tego XM 10020 ale że z tymi HSK ostatnio się takie rzeczy dzieją to myślałem o morelach tempo 6, ale z racji że kumpel nie lubi "papugować" to powiedział że jak nie znajdzie czegoś innego to bierze takie morelki. Co wy na to? Co polecicie? Głośniki musowo nowe a wzmak raczej używka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może gdzie te dego dostać? Chciałem zobaczyć cenę, ale nie mogę znaleźć ani na jebaju ani na allegro.

 

cennik dego.

http://www.audiocar.pl/cennik/dego.PDF

 

A może jakiś mix? Tzn. woofer od innego zestawu i gwizdek od innego, tyle że chyba byłby problem ze zwrotką, co o tym sądzicie

 

mix wyjdzie drożej, chcesz tanio kupuj gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie slyszalem dego ale morele to dobre glosniki do jakosciowego grania (konieczne ukierunkowanie wysokotonowych!)

i co wazne, jest ich sporo i da sie je kupic taniej niz te 700zl...

do tego nie sa wymagajace mocowo wiec wystarczy dowolna standardowe 4 kanalowka

kupujac uzywki starczy nam jeszcze na niedrogiego suba - np MDS08

 

taki zestaw spokojnie da sie kupic za 1000zl (uzywane/nowe) a zapewnia przyjemnosc ze sluchania na dlugi czas ;)

i nie meczy jak inne tanie zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do HH i Rap'u moge polecic PHD MF 6.2 - nie są one do katowania bo mozna je łatwo zajechac ale bardziej miekkiego basu niż z tych woofer'ow nie slyszałem jeszcze. Naprawde są swietne. Miałem je chwile i lkrencik dosc dlugo wozil je w swojej alfie a slucha tez takiego gatunku muzyki. Nie są tez wymagające prądowo. To takie cudaki jak Simplex'y czy Helixy P206 nie potrzebuje duzo zeby ladnie zagrac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałeś o XM 10020...

Tak, tyle że średnia cena za niego to 400zł, a za 6020 ok. 250zł

do HH i Rap'u moge polecic PHD MF 6.2

A gdzie takie coś można dostać?

dowolna standardowe 4 kanalowka

A jakieś konkretniejsze modele? Bo byle co też nie może być.

 

I co sądzicie o wzmaku STEG AQ 120x??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...