Skocz do zawartości

Granie do pokoju 17m2 - używane


dreadlook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy tu jakiś maniaków HA? Poszukuję na początek kolumn głośnikowych (stereo) do 350zł, wymagania są takie aby bass był słyszalny (miałem suba 70W RMS) i nie chciałbym zmieniać na gorsze, także żeby to miało kopa. Wzmacniacz dokupię później (będę chciał przeznaczyć na niego jakieś 200-250zł). Pomożecie? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę może trafisz stare Heco Professional 650. To leciwy sprzęt, ale zamiatac potrafi...woofery 25 cm swoje robią.. Poza tym to stare "Made in Germany", więc sprzęt nie do zajechania. Znajomy ma te kolumny w stanie prawie fabrycznym..i gra to pięknie..także jakościowo..jednak stare niemieckie sprzęty mają swój urok..

 

Jeśli trafiłbyś za tą cenę te kolumny na oryginalnych głośnikach to nie zastanawiaj się..

 

Widziałem przed chwilą te kolumny na allegro za 160zł..z tym że jakieś kombinowane są..wstawione nieoryginalne średniaki..bo standardowo jako średnie są tam pięknie, bodajże 40-milimetrowe kopułki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie kolumny New Mildton 170Wmax 100RMS, jak do domu to gra bardzo przyzwoicie. Całkiem dobry stary sprzęt Tonsila. Ja bym proponował właśnie Tonsilkowkie kolumny, Alton, Mildton, New Mildton, Altus, Zeus, Ton, Scherzo. Patrz sobie mocowo jak wychodzą. Do pokoju 17m2 coś powyżej 100W wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem w pokoju 18m2 2x30W pod dobrym wzmakiem i w zupełności wystarczało..a lubię mocno "przygrzac".

2x100W miałem w estradówkach (2x Eltron 100 na wzmaku + kolumny Eltron 60) i to już na średniej wielkości salę było za dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolumienki piękne..ciekaw jestem jak grają..nigdy nie było mi dane posłuchac kolumienek tej marki.. Ale z tego co widac po danych te kolumny "lubia zjesc"..wiec potrzeba bedzie im sporego wzmacniacza.. Ale mysle ze sprzet godny zainteresowania..:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z forum jeszcze raz poleci coś w cenie 200-300 zł? ;) Tez szukam czegoś nie dużego.

http://allegro.pl/kolumny-arcus-tm-55-2x80w-seas-i1952278958.html łykaj zanim ktoś inny sprzątnie :)

 

skoro kupione to czekamy na opinie :ok:

Szukam jeszcze wzmaka. Porównać nie będę miał za bardzo z czym - no może poza Koda AV702F, które stoją w drugim pokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...