Skocz do zawartości

Głosniki mb quart


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic glosniki na przod szukam czegos do 400 zł poniewaz niestety budrzet mi sie zmniejszyl , myslalem o czyms z mb quart i w tym miejscu prosze was o rade i wasze zdanie. Jezeli chodzi o to co wymagam od glosnikow to wyraznie i mocno uwypuklone srednie i wysokie tony na wooferach mi tak bardzo nie zalezy zeby byly nadwyraz mocne

a to te glosniki MB Quart FSA216 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka będzie raczej konieczna bo gta nie jest za wysokich lotów :)

 

mb nie słuchałem więc obiektywnie się nie wypowiem o nich, ale za to może el comp6 nie są jakieś hi-endy, ale po dobraniu dobrego wzmaka mogą ładnie zagrać. Lub coś samemu ukroić ale za mały fundusz niestety jest operacyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety wlasnie zmienilem wzmaka do suba planuje tez zakup radia wiec troche oszczedniej chcee z glosnikami bo jeszcze bedzie zmiana wzmaka do przodu wiec duzo kosztow sie szykuje wiadomo ze moge pokombinowac i jeszcze 100zł dorzucic ale wiecej wolalbym nie. Z tym ze wydaje mi sie ze to duzo juz nie zmieni w jakoscj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System chyba z najnizszej polki mbquarta. Tweetery tej firmy charakteryzuja sie wysokim oddcienciem , czasami trzeba ich wrecz szukac ale odpowiednie wysterowanie i bedzie ok.. Bardzo ładny wokal, elikatny bas. Głosniki te pamietaj nadaja sie do spokojnego słuchania jesli myslisz ze czasami posłuchasz czegos Bardzo mocno-to sie rozczarujesz.. Prawda jest natomiast to ze dokładnosc dzwieku tych glosnikow nawet w najnizszych modelach stoi na bardzo wysokim poziomie..

Nie tak dawno testowałem najtansze eka116 coaxy z najdrozszymi produktami Boss, crunch-jesli chodzi o wokal-bija wszystko na glowe. Jak gra ci trąbka- to jest to trąbka a nie jakis puzon :hyhy:

jesli chodzi o ich moce to raz montowałem w passacie system dsk 216 i na tył eka 116 i miałem obawy ze jakis badziewny blaupunkcik za 300zł ich nie uciagnie.. Po podłaczeniu-szeroki usmiech, glosniki maja lekkie membrany nie potrzeba duzo aby je bujnac a jakosc przyzwoita.. Brakuje troszke nizszych tonow ale kazdy kto mial stycznosc z MBQ wie ze w tych systemach nie o to chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...