Skocz do zawartości

Poszukiwany Tapicer samochodowy


jarecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jak w temacie poszukuje dobrego i sprawdzonego tapicera samochodowego z okolic Plocka,Lodzi . Chodzi dokladnie o obszycie przednich slupkow pod tweetery bo dzis zmarnowalem 1m2 skory i nie dalo sie tak duzych wypuklosci wyprofilowac nawet mocnym grzaniem z jednego kawalka. Tak z ciekawosci jaki jest ogolnie koszt obszycia dwoch slupkow skora prawdziwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze zadna sie tak nie skurczy ani nie rozszerzy skora zeby pokryc wszystko z jednego kawalka bo to mala powierzchnia i najtrudniej na takiej tak duze wypukloci wyprowadzic. A czy ktos juz dawal do obszycia i jak to wychodzi z kosztami bo jak drogo to moze u siebie sie rozejrze za jakims tapicerem ale strach tu ufac komus bo juz raz mi siedzenie zrobil tapicer to gorzej niz przed naprawa bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacjie. Dzwonilem juz do nich ale jest maly problem bo powiedzieli ze beda to tydzien czasu robic a ja tyle nie mam bo przyjezdzam na niecaly tydzien do POlski. Wiec jak ktos ma namiar na jeszcze jakies inne firmy ktore moze zrobia to szybciej to prosze pisac. A co do kosztow jak by kogos to interesowalo to biora 200zl za jeden slupek. pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyslalem do nich emaila z zapytaniem oraz ze zdieciami slupkow wczoraj ale nadal czekam na odpowiedz.Tylko u nich pewnie tez bedzie problem zeby zrobic to od reki a znowu jezdzic po 150km w jedna strone zeby zawiesc a potem zeby odebrac to troche zajmuje czasu.

 

[ Dodano: 2008-09-03, 16:01 ]

Java wlasnie mi odpisala ze za obszycie jednego slupka wezma min 300zl z ogledzin zdiec ale musza zobaczyc na zywo bo cena moze wzrosnac . Czyli za dwa slupki min 600zl plus ok 2-3 dni czekania bo nie robia na poczekaniu i doojazd to prawie 800zl. To troche przegiecie bo za tyle to mozna dobre juz twwetery kupic. Chyba poszukam tanszej alternatywy.

Gosciu na elce mi napisal ze ma goscia co bierze po 100zl od slupka plus material czyli jakies 300-350zl wyjdzie to nie jest zle ale jak narazie nie odpisal i nie dal namiarow na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszycie takich słupków nie bedzie tanie.. jak ktos ci powiedział ze zrobi to za 100.. Raczej bałbym sie chyba ze to bardzo dobry znajomy.. Jak juz chcesz wydac na to kase to nie załuj na dobra firme.. Wiele osob gada ze sie zna a efekt moze byc taki jaki sam moglbys zrobic.. Ja bym na twoim miejscu pogadał z kims kto sprzedaje taka skore i wie jaka by sie nadawała, i moze miec namiary na dobrego tapicera co moze ci to zrobic bo pracuje czesciej ze skora w dodatkach do domu niz do auta, ale moze miec wieksze doswiadczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za obszycie slupkow tyle sie cenia firmy to ile moze kosztowac obszycie calej deski , nawet nie chce myslec.

Napewno sporo :)

Za takie panele z kieszeniami i z całą rączką (jak u mnie w Corsie) gościu mi powiedział że od klienta z ulicy to by policzył jakieś 800 - 900zł ( ja zapłaciłem trochę mniej :) )

Myślę że za twoje słupki wyjdzie jakieś 200 zł za szt. niestety przy takim kształcie konieczne szycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem odpowiedz od nich na emaila po wyslaniu zdiec ze cena to 300zl za sztuke :) i na tydzien musze zostawic . Ceny maja niezle , tyle samo chca co Java ktora ma naprawde duza renome i nie musze sie martwic ze cos skrzania i w javie 2 gora 3 dni zrobia a nie w tydzien. Co jedni to lepsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarecki,

Widze ze nie przebierałes w środkach budując CA w swoim autku takze wydaje mi sie zeby jednak JAVA zrobiła swoje mysle ze jak konkretnie z nimi zagadasz to za 500 zrobia ci to, powiedz ze jezdzisz po angli na SOUND OFF ze w angli zdzierają za takie cos ze jak by walneli swoje małe logo na tych słupkach to moze i całe fury by przyjezdzały bo sa znana firma (nawet juz w angli)

Rozumiesz o co mi chodzi dobry bajer to połowa sukcesu :), a mało kto wierzy w to ze ci JAVA to zpapra.

Ja jesten nastawiony na bardziej ekonomiszna wersje obszycia słupków bo nie bede ich obszywał tylko malował pod kolor karoserii (podobnie jak panele.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo dobry pomysl i jesli nic nie wymysle to wlasnie udam sie do Javy. Problem ze troche daleko i trzeba az dwa razy jechac. W chwili obecnej swoje slupki troche lepiej poszpachlowalem i pomalowalem na czarno jak cala podsufitka i srodek . Co do kosztow tych slupkow obszycia to uwazam ze sa kosmiczne i ostatecznie moze pozostana slupki pomalowane tylko ze z podkladem albo zrobie je materialem bo mysle juz troche nad zmiana auta i nie wiem czy dalej sie pakowac w koszty.Ale ogolnie wielkie dzieki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja maluje po kolor autka, jest tylko jeden minus ale to taki mały ze jezeli malujesz słupki to trzeba sie bardziej przyłozyc do szpachlowania i na koniec trzec jak najdrobniejszym papierem,

Fajnie to wygląda jak połozysz dwukrotnie klarem (bezbarwnym) - świeci sie jak psu jajuszka:)

nawet jakbys zawiózł to do lakiernika to wezmie cie za oba (jak bedziesz miał przygotowane) koło 100 takze to nie jest jakis kosmiczny koszt, ja tak bede robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdstawa to jest zeby dac podklad na szpachle i dopiero wodnym papierem na mokro przeleciec. Te techniki nie sa mi obce ale wlasnie z braku podkladu dalem ok 6 warstw lakieru ale i tak szpachla wciaga swoje i widac delikatnie gdzie bylo szpachlowane . Najbardziej mnie draznia takie slupki malowane bo zajezdza to takim pospolitym plastikiem, wolal bym chyba dac juz jakis welur albo jakis material ale zobaczymy jak to wyjdzie bo jeszcze jedna firma mi zostala w Plocku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może lakier strukturalny? Ja dałem takie coś na trójkąty i według mnie jest to bardzo fajna opcja. Nie trzeba aż tak szpachlować mocno (dokładnie). Według mnie taki czysty płaski element będzie psuł wygląd w Twojej siódemce.

A może pomyśleć o obszyciu materiałem takim jak podsufitka? Nie wiem jaką masz podsufitkę ale może dałoby radę coś takiego zrobić. Już ktoś tak robił i wyglądało zacnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...