Skocz do zawartości

Radyjko się wyłącza jak dam głosniej:(


Geto90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam taki problem, ze gdy dam glosniej moje radyjko to ono samoczynnie sie wylacza i uruchamia ponownie... Genrealnie na bank jest to spowodowane glosnoscia, bo gdy juz "powraca" a glosnosc jest ta sama to znowu sie wylacza i tak w kolo az przycisze... Jezeli muzyka jest spokojniejsza to wylacza sie przy okolo 28 stopniach glosnosci (na 32) a gdy jest cos z hh lub clubowego z bassem to juz przy 24 robi psikus:(

 

Co do sprzetu:

 

KENWOOD KDC-W3041A

Sinuslive SL100 o mocy 40W RMS

Signat ONYX 165 takze o mocy 40W

 

Co moze byc tego przyczyna i co zrobic zeby sie nie wylaczalo?

Z gory dzieki za pomoc :P

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sie tym zajme... A to moze uszkodzic ktorys glosnik lub cos w tym stylu? i Czy jest jakas roznica gdy kable sa przylutowane lub dobrze okrecone wokol tych uchwytow przy glosniku... Druga sprawa to wyswietlacz przy radiu tez jest dosyc cieply ale nie wiem od czego to jest zalezne... I czy jest jeszcze jakas inna opcja z tym wylaczaniem? Nie wiem moze akumulator albo cos (oby nie)

 

I juz ostatnie pytanie... Gdy dam glosniej to glosniki juz troche zaczynaja trzeszczesc, jak myslicie jest sens kupic jakis wzmacniacz i podpiac je wszystkie do niego? Czy raczej nie? Poprawi to jakosc (tzn w sensie ze jak dam glosniej to beda graly glosno ale nie beda charczec) Parametry glosnikow i reszta w pierwszym poscie :)

 

Dziekuje za pomoc maxtz i prosze o kolejne wskazowki :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za liczne odpowiedzi i pomoc :) Dzisiaj jak tylko autko mi do domu przyjedzie :D to posprawdzam (tylko mozecie mi powiedziec jak to dokladnie sprawdzic? Na tych dwoch zasilajacych tj zolty i czerwony chyba, tak?) Jakie maja maja byc wskazania? Co do tego podciagania przewodow to jakie maja byc te przewody i jak po bezpieczniku? (jestem caaalkiem zielony w tym wszystkim - poczatkujacy :D)

 

No i najwzaniejsza sprawa - co myslicie o tych glosnikach i jaki ten wzmacniacz do nich? Cos niedrogiego najlepiej malego i dobrego dla tych glosniczkow Moze byc uzywka :) Mozecie pomoc w doborze?

 

Fajnie, ze to rozkminiliscie :D bo pewnie dalej by to tak tylko buczalo jak dam glosniej a glosniki chyba sie marnuja

 

Jeszcze raz dzieki za pomoc i prosze o dalsze wskazowki :)

 

Pozdrawiam!

 

[ Dodano: 2008-09-03, 20:43 ]

Zmierzylem :P Tych polaczen nie sprawdzalem bo czasu braklo, ale zrobilem takiego myka, ze jak w ustawieniach dalem same glosniki z tylu i dalem na max to sie radio nie wylaczylo, jak powrocilem na wszystkie dalej to samo... Mozliwe ze cos jest przy tych z przodu... Co do tego mierzenia to nie wiem czy wlasciwie to zrobilem (na wylaczonym silniku) na samym tyle schodzilo do 10V z czyms a jak dalem wszystkie tak prawie do momentu jak sie zazwyczaj wylaczaly to schodzilo ponizej 10V, 9V i cos... Na czarnym i czerwonym mierzylem oczywiscie :D

 

Dalej nie wiem co jest nie tak :| No i tego wzmacniacza szukam :) I odpowiedzi na pytania wyzej zadane :D

 

PozdrawiaM!

 

[ Dodano: 2008-09-03, 21:00 ]

A i jeszcze jedno :P

 

Powiedzcie mi co to za syfek:

 

Wzmacniacz samochodowy AM4200

o mocy 4x200 WATT

http://allegro.pl/item423652936_wzmacniacz..._nowy_5081.html

 

Badziew straszny czy przypasowaloby do tych moich glosniczkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geto90, Ty ewidentnie nie czytasz co się do Ciebie pisze, kilaka postów wyzej napisałem ze musisz pociagnac osobne zasilanie z aku, a Ty dalej swoje... żenada...

A ten wzmacniacz to te 200 watt osiaga ale w P.M.P.O... tragedia, po cenie juz wywnioskuj ze moze miec problem z mocowym przewyzszeniem koncówki mocy w radiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...