Skocz do zawartości

co sądzicie o blaupunkt ACAPULCO MP52


paweł
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna rewelacja. Duży wyświetlacz i nic poza tym. Plastiki kiepskiej jakości. Napiszę tak: jak na rok 2004 to radyjko mogło zrobić furorę - teraz to grat. Poza tym jest ono awaryjne. W dłuższych trasach, około 3 godzin już zaczyna świrować i strasznie się grzeje, po czym się wyłącza żeby ostygnąć. Jakość brzmienia na dzień dzisiejszy taka sobie, potrzeba dobrego pieca żeby to poprawić, bo samo radio nie da dobrej jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewelacja. Duży wyświetlacz i nic poza tym. Plastiki kiepskiej jakości. Napiszę tak: jak na rok 2004 to radyjko mogło zrobić furorę - teraz to grat. Poza tym jest ono awaryjne. W dłuższych trasach, około 3 godzin już zaczyna świrować i strasznie się grzeje, po czym się wyłącza żeby ostygnąć. Jakość brzmienia na dzień dzisiejszy taka sobie, potrzeba dobrego pieca żeby to poprawić, bo samo radio nie da dobrej jakości.

 

Piszesz to na podstawie doswiadczen czy tylko domyslow. Mialem przez chwile to radio w domu bo kupilem je dla mojego szwagra za pare groszy i wcale nie jest taka padaka jak piszesz jak za pieniadze za jakie mozna kupic. Moze to nie zaden high end ale tez nie jakas tragedia w porownaniu z polowa Sony czy innej niskiej klasy sprzetow. Radio jezdzilo u szwagra przez ok 1.5 roku i nigdy nie narzekal na niego ze cos sie psuje lub cos zawiesza.Teraz ma wyzszy model ktory mu rowniez kupilem bo tamto poszlo z autem a mianowicie MP54 i rowniez jest zadowolony i nie chce zmieniac radia na inna firme. Wiadomo jak sie ma 3 tys na radio to 3/4 radi z aledrogo czy innych sklepow to szais i nie ma co sobie glowy zawracac i od razu celowac w P9 lub F1 jeszcze lepiej. napisz kolego dokladnie jak tanie ? do jakiej kasy max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarecki miałem to radio w escorcie, w roku 2005 i nie byłem z niego zadowolony. Jakość dźwęku z seryjnymi głośnikami Forda nie była dobra, a radio po prostu w dłuższej trasie się wyłączało. Byłem z nim 2 razy w serwisie i za każdym razem słyszałem coś ala "ten typ tak ma". Moje odczucia co do Blapunkta raczej się nie zmieni - dla mnie ta firma nie robi dobrych jednostek w klasie cenowej nawet do 1000zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zainteresowanie tematem. Uzupełniam: chodzimi o jakieś radyiko do 350zł aby odtwarzało mp3 z płyty, głośniki jakie posiadam - 2 nisko tonowe 80W i 2 wysoko tonowe 80W tonsil. Ale nie chodzi mi o moc wzmacniacza bo mam "piecyk" clariona 4 razy 80W sinus. Problem mam tylko co wybrać clarion,sony ,blaupunkt i czy z nieco starszych modeli czy te nowe 350zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...