Skocz do zawartości

Wzamki lepszejsze jakie ?


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Się stała mała rzecz - uciekł mój Brax ... :zakrecony:

Zostały do wykarmienia 2 potworki :)

TEC neo29

Lotusy lub Brax 6.1 ...

 

Moje strzały - na górę gienek sa50 ? jakiś zapco ? jakiś inny gad ??

 

Na dół hmmm... gienek dual ? jakiś DLS A2? A3 ? albo x1000 ... Xtant - ale gdzie dorwać ;) ? coś innego ?

 

na dolne dwa kanały mam ok 1,5 tyś

 

a jak się zdenerwuje to poleci x2400 ... ale wolał bym na dwa wzmaki robić ...

 

czego chcę ... wszystkiego co najlepsze za tę kasę ;) dynamika - detal - muzykalność :cwaniak:

 

tylko mi nie wywalać jakiś "Yeti" - coś co jest dostępne na rynku - a najlepiej na SCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie ... tylko tak jak w tym "wielka mobilizacja" linku http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Mobilizacja-jakiej-swiat-nie-widzial-Chca-udowodnic-swiatu-ze-Yeti-istnieje,wid,13865926,wiadomosc.html?ticaid=6d312

niby są ale ich nie widać nigdzie - bynajmniej dla mnie są niewidoczne / niedostępne ... chyba że z pod lady - z ciemnego zaułka P. Józefa ;)

 

na drogo 150 studio się pojawiła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie ... tylko tak jak w tym "wielka mobilizacja" linku http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Mobilizacja-jakiej-swiat-nie-widzial-Chca-udowodnic-swiatu-ze-Yeti-istnieje,wid,13865926,wiadomosc.html?ticaid=6d312

niby są ale ich nie widać nigdzie - bynajmniej dla mnie są niewidoczne / niedostępne ... chyba że z pod lady - z ciemnego zaułka P. Józefa ;)

Trzeba grubą kreska przedzielić dwa środowiska .

Sklep jest sklepem i znajduje się tam obszerna oferta rynkowa sprzętów będących w aktualnej dystrybucji.

Obok tego bardzo lubię to czym się zajmuje , stad jakiś zasób prywatnych zbiorów sprzętów , które mogę Ci udostępnić , skoro nie miałeś okazji zapoznać się z ich brzmieniem. Nikogo to do niczego nie zobowiązuje , a ponoć wiedza ( własne doświadczenie ) jest w tym wszystkim najcenniejsze :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja aż takiej przepaści nie zauważyłem, aczkolwiek 500 jest zdecydowanie lepsza, kick zwarty, membrana ledwie się rusza a kopie zdecydowanie mocno,

300 gra z takim jakby większym zadziorem, ale chyba nie tak bardzo dynamicznie jak 500.

 

z tym że mam wrażenie że pisząc o 300 i 500 stawia się 300 w równej linii ze wzmacniaczami od których jest lepsza,

 

moim zdaniem 300 te świetny piec (choć testowałem tylko na wooferze), a 500 jest rewelacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba grubą kreska przedzielić dwa środowiska .

Sklep jest sklepem i znajduje się tam obszerna oferta rynkowa sprzętów będących w aktualnej dystrybucji.

Obok tego bardzo lubię to czym się zajmuje , stad jakiś zasób prywatnych zbiorów sprzętów , które mogę Ci udostępnić , skoro nie miałeś okazji zapoznać się z ich brzmieniem. Nikogo to do niczego nie zobowiązuje , a ponoć wiedza ( własne doświadczenie ) jest w tym wszystkim najcenniejsze :wink: .

tego się mój powyższy post tyczył właśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...