Skocz do zawartości

Kamera HD


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam pomocy na temat kamer HD , nie mam pojecia na co zwracac uwage a chce tesciowi kupic prezent na urodziny.

 

Powinna byc full HD , najlepiej miec twardy dysk a dalej nie wiem :D Dobrze zeby nagrywalas w jakims formacie z ktorym bez problemu poradzi sobie Windows 7 bez zadnego przeksztalcania plikow. Bedzie uzywana na slubach i innych imprezach rodzinnych. Oczywiscie nie wchodza w gre zadne dziwne marki tylko firmowy sprzet. cena to do 1000zl oczywiscie im mniej w granicach rozsadku tym lepiej. Nie wiem poprostu ile takie kamery kosztuja bo przegladajac allegro troche glupieje i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak przeglądałem testy to wygrywał CANON, później sam się zainteresowałem tematem i wg mnie (jakość obrazu, wykonanie, możliwości) też wybrałem CANON'a :) model Ci napiszę jak wygrzebię z szafy, tylko nie wiem czy w budżecie się zmieści, ale resztę wymagań twoich spełnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz tak do konca na fullHD. To ze ma rozdzielczosc wysoką nie znaczy ze ma dobrą jakosc :)

Zauwaz ze w telefonach masz zdjecia nawet 10mpikseli a dobrej sesji fotograficznej nim nie zrobisz.

Lepiej miec dobrą, duża matrce, a rozdzielczosc zwykły HD ci spokojnie wystarczy.

Zupełnie jak w aparatach foto, mała matryca a duża rozdzieczosc to tylko sztuczny obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche poogladalem i nadal nic nie wiem , kamery ktore wedlug mnie sa bardzo podobne pod wzgledem specyfikacji kosztuja 700zl ale i 1200zl

 

To jest czarna magia musze poszukac podpowiedzi o konkretnych modelach bo zglupieje i dam sie omamic jakiemus gosciowi z MM , i wiem ze i tak wiekszosc mozliwosci kamery nie bedzie wykorzystana ale nie lubie wydawac kasy i miec nie dosyt ze moglem wydac lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje tesciowi ale kasa jest moja a swojej kasy nie chce marnowac szczegolnie ze moze to nie jest super majatek ale lekka reka wydac 1000zl w miesiacu gdzie trzeba kupic zimowki zaplacic raty to nie jest takie hop siup ;) Kolejna kwestia ze tesciu zna sie na takich bajerach duzo bardziej niz ja i to nastrecza kolejny problem analogicznie do sytuacji gdyby on mi kupowal wzmacniacz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...