Skocz do zawartości

Subwoofer - potrzebna zmiana


hansol2_pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialem sie poradzic w kwesti subika do mojej furki czyli xanti 96'. Do zasilenia mam sinuslive sl a-1500.

Muzyki jakiej slucham to techno itp szybkie rytmy.

Zastanawialem sie nad

2x Rainbow HAMMER 12"

Audio System Helon 12" urzywany na allegro stoi teraz 820zl

Carpower Sonic 15" ale chyba to jest zly wybor jak do tego rodzaju muzyki

2x JBL GTO-1214

 

Poradzcie cos odpowiedniego w kwocie do 700zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja Ci powiem tak ze w zyciu nie kupil bym uzywanego subwoofer z nieznanego zrodla... I do tego jeszcze takiego jak Helon, bo tego nie kupuje nikt kto sie nie zna a ten kto sie zna to wie ile RMS moze przyjac ten sub wiec mogl byc katowany ostro... :P Sonic 15 do szybkiego bitu odpada... 2x Rainbow 12" w zamknietej skrzyni to bardzo dobry wybor tylko ciezko bedzie dorwac 2 takie za 700zl... Bardzo kulturalne i uniwersalne przetworniki. JBL GTO mialem i nie polecam tak samo jak suby sony tez mialem i odradzam kupna tego badziewia!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze wzmacniaczem sie pospieszylem troszeczke chodz mam go juz troche lezy sobie narazie na szafie i czeka na lepsze czasy. Co do urzywanych glosniczkow nie wziolem tego pod uwage ze moga byc nie pewne. Rainbowy chce kupic nowe narazie jeden i z czasem kupic drugi no chyba ze bede mial jakis przyplyw funduszy, pisalem do sprzedawcy co sprzedaje na allegro i bez skrzyni sprzedaje je po 520zl nowe z gwarancja waszym zdaniem opłaca sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...