Skocz do zawartości

Szukam wybitnego specjalisty od napraw wzmacniaczy


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów, prośba o polecenie jakiegoś wybitnego, uczciwego speca, najlepiej z mazowieckiego do naprawy wzmacniacza Pioneer GM-X922 2 x 180 RMS, 1 x 500 RMS. Autoryzowany serwis w Warszawie nie dał rady (nie jestem pewien, czy w takich miejscach zawsze pracują najlepsi ;)). Wzmacniacz jak dla mnie bardzo wartościowy brzmieniowo, dioda Power się pali, z głośnika po pewnym czasie leci cichutko muzyka, ale naprawdę trzeba się mocno wsłuchać. Za informacją z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jak sprawa wygląda na obecną chwilę :rolleyes: W poniedziałek poszła paczka do PASSCA Sound Service, we wtorek jest już na warsztacie... Około 20 pytam, czy dotarła przesyłka - dotarła i właśnie wzmacniacz leży na stole w trakcie operacji :hurra: Proszę o informacje jak się sprawa ma, po chwili odpowiedź, że jeden kanał już gra :super: a około 23 pytanie, czy nie chcę małego tuningu wzmacniacza :orany: bo już gra :hurra: Normalnie to Mistrz Świata, a nie tylko wybitny spec. Sprzęt wcześniej leżał w warsztacie 2 miesiące, później kolejne 2 w autoryzowanym serwisie Pioneer w Warszawie (namieszali tylko i nic więcej), a tu Pan rozpracował go w 3 godziny :padam: Dziękuję mkgustav za taką informację. Polecam wszystkim PASSCA Sound Service :super: a najlepszy tekst po naprawie: " a to pan włożył Manual Service do paczki, bo dopiero teraz zauważyłem" :padam:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...